Vintage Beauty

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   5 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Le Parfüm, Vintage Beauty Szépészeti Nőintézet, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bebe01, Módosítva: 2018. december 5.

Lelőhely:   Le Parfüm, Vintage Beauty Szépészeti Nőintézet, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

"Növényi macerátum keverék kizárólag bio növényi olajokból, a leghitelesebb beszerzési forrásokból.

A teafaolaj, a neem olaj, a feketekömény, a körömvirág, a tamanuolaj és a bio levendula illóolaj elegye rendkívül gyorsan szünteti meg a gyulladt, irritált, hámsérült, esetlegesen viszkető bőr kínjait. Természetesen ez is parfümmentes, nem fényérzékenyít, tartósítását E-vitaminnal és bio levendula illóolajjal oldottuk meg."

kkkrk

2018. október 10.

Ez a szérum egy csoda! A pattanásokra SOS gyógyír (én teafaolajat is szoktam mellé használni, nálam ez a tuti kombó). Este tisztítás után 1-2 csepp bőven elég, így sokáig kitart. Az illata erős, a férjem csak vegetácskának hívja, de szerintem nem zavaró :) Én levendula aromavizet és a kezelések alkalmával kapott arckrémet használok már 2. hónapja. Nem hittem volna, hogy lehet valamit kezdeni a bőrömmel, de tévedtem :) Ja, és a fejbőrömön is kipróbáltam, ki tudja alapon, és ott is bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 10.

Csinszka

2016. november 10.

Nagyon szeretem ezt az olajat, ahogy a Vintage Beauty krémeket is. Én arctonik (általában levendula vagy kakukkfű aromavíz) után szoktam pár cseppet elkenni az arcomon és utána a krém, de éjszakára néha a krémet elhagyom.
Az illata picit erős (bár engem ez nem zavar), de szerintem hamar elpárolog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 10.

Az illata picit erős (bár engem ez nem zavar), de szerintem hamar elpárolog.

KBarb

2016. október 20.

Seborrheás dermatitisem van, ráadásul hol zsírosan fénylő, hol vízhiánytól hámló. a legtöbb termék, amit használtam hol az egyik, hol a másik problémára volt jó, de az összhatás rémesre sikerült. Már teljesen letettem az egészről és elfogadtam, hogy vöröses foltok, és hámló területek váltkoznak az arcomon, amikor találkoztam ezzel a készítménnyel. Hidratáló kérmbe kell cseppenteni és úgy feltenni. Jelentem, szép a bőröm. :) Nagyon pici kell belőle és még a fiaim csípéseire, piros popsira is bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 20.

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum (Tamanu) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A neemolaj Európában még kevéssé ismert, Afrikában és Indiában gyakorta alkalmazott bőrápoló. A neem az ajurvédikus gyógyítás egyik legnépszerűbb növénye. A neemolaj gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású. Fertőtleníti, megnyugtatja és ápolja a gyulladt bőrt. Indiában a bárányhimlős gyermekeket éjszakára a neemfa leveleire fektetik, így csillapítva a betegséggel járó viszkető érzést. Egyes kultúrákban a fogápolást a neemfa fiatal hajtásainak rágcsálása jelenti. Keserű íze miatt – sok más növényi olajjal ellentétben – sütésre és főzésre alkalmatlan. További információ a Wikipédián.

További info az összetevőről a KM-blogon >>