Vintage Beauty

Ár:   8500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Le Parfüm, Vintage Beauty Szépészeti Nőintézet, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bebe01, Módosítva: 2019. augusztus 20.

Lelőhely:   Le Parfüm, Vintage Beauty Szépészeti Nőintézet, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kizárólag bio hatóanyagokból készült gyulladáscsökkentő, regeneráló, tápláló, hidratáló hatású. Kiváló megoldás érett, vízhiányos, irritálható, gyulladásra, pirosodásra, ekcémás tünetekre hajlamos bőrök számára.

Anna-

2020. július 24.

Egyszerűen nagyszerű!
Gyönyörű INCI, gyorsan beszívódik, kellemes érzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 24.

Egyszerűen nagyszerű!
Gyönyörű INCI, gyorsan beszívódik, kellemes érzetet hagy maga után.

Mimi88

2020. május 28.

Évek óta kerestem olyan arckrémet, ami nem zsírosítja az egyébként is problémás, zsírosabb arcbőrömet; ami nem tartalmaz szilikont; amitől nem vakarózom; ami gyorsan beszívódik és isteni illata van. Jelentem, megtaláltam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

Tamaska

2020. május 5.

Végre egy olyan termék ami tényleg megéri az árát. Hiába kerül sokba de aki évek óta küzd ekcémával és szeretné természetes módon helyrehozni azoknak nagy kihívást jelent, mi a megfelelő termék. Én most kijelentem megtaláltam. A szemhéjamon lévő ekcéma mérséklődött már 3 heti használat után kijelentem. és jön a többi terméke is. Már most használom a bőrnyugtató szérumot is remélem örökre búcsút mondhatok a szteroidos krémnek! Csillagos 10-est adnék ha lehetne! Még akkor is ha nekem kicsit zsírosabb kérmre és felülzsírozásra van szükségem még ez után a krém után de a csillagos 5-ből nem engedek! Köszönöm hogy rátok találtam!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 5.

Mse

2020. április 24.

Két dolgot szeretek ebben a krémben, az egyik, hogy szinte azonnal beszívja a bőr, puha lesz, finom, pedig azt gondoltam, hogy sok lesz az én kombinált bőrömnek. Hát nem az. Könnyen beszívódó "alapkrém", jó összetevőkkel.
A másik, amit nagyon szeretek benne, hogy egyetlen pötty elég, így megéri az árát, hisz sokkal tovább tart bármelyik bolti hidratálónál.
Szuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 24.

Szuper termék!

mimolya

2019. november 18.

Még csak néhány alkalommal használtam, de eddig nagyon tetszik! A kombinált bőröm és könnyen beszívja, használat után kellemes, bársonyos tapintású lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 18.

VictoryFord

2019. március 31.

Rengeteg krémet próbáltam már,jelenleg szeretnék áttérni az organikus,bio,magyar termékekre. Első próbálkozásom ezen az úton ez a krém lett. Akcióban,fél aron jutottam hozzá. Tetszik a csomagolás. Semmi extra.de mégis különleges. Elsőre könnyűnek tűnik a krém,könnyű feltenni,illatra az a tipikus bio arckrém,én szeretem ezt az illatot. Elsőre éjszakára használtam. Volt néhány piros foltom,azok egyből eltűntek és nagyon jól hidratálta a bőröm. Hamar be is itta bár a krém kissé zsíros amellett hogy nagyon könnyű felkenéskor. Valahogy szebb lett tőle tényleg. Nappalra használva a T-zónában kicsit csillogok de a hatást így is hozza. Éjszakára fogom használni mert nekem úgy a tuti befutó.
Update: folyamatos használat mellett egyszerúen gyönyörű a bőröm. Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract