Vintage Beauty

Ár:   16500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Le Parfüm, Vintage Beauty Szépészeti Nőintézet, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bebe01, Módosítva: 2018. december 5.

Lelőhely:   Le Parfüm, Vintage Beauty Szépészeti Nőintézet, online
Kategória:   Hidratáló krémek

SkinKitti

2019. március 14.

Nagyon sokáig, sok terméket próbáltam az arcomran és ez idő alatt rengeteg pénzt áldoztam rá. Egészen a felső kategóriàs termèkektől a Rossmanos krémekig mindent kipróbáltam már. A bőröm nagyon kis rakoncátlan...néhol zsíros,hol száraz, itt-ott időnként előjön pár pattanás, ami gyulladt, csúnya.. Szakonyi Eszter termékeire teljesen véletlenül találtam rá az interneten és azóta áldom azt a napot!
Már leírás alapján iszonyú szimpatikus volt, hogy teljesen növényi, bio termékeket gyárt. Így hatalmas felbuzdulással rohantam másnap a Vintage beauty Óbudai Nőintézetbe(na ez a hely is megér egy külön misét egyébként... elképesztő fantasztikus :) ), ahol megvásároltam ezt a hidratáló krémet illetve a gyulladáscsökkentő szérumukat is. Felkenés után első érzésre azt a zsíros nyomot hagyta maga után, ott el is keseredtem. DE!!! Kb. 5 perc után teljesen beszívta a bőröm és hihetetlen selymes, puha tapintású lett. Ez a mai napig így van. :) Már 2hete használom és imádom!!Jelentem nem én lettem ennyire elfogult, mert már mások is megjegyezték, hogy szebb lett a bőröm. :) :) (Juhuu)
Mindenki próbálja ki akinek van lehetősége rá!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 14.

Mindenki próbálja ki akinek van lehetősége rá!!!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate