Vintage Beauty

Ár:   9100 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   48 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Le Parfüm, Vintage Beauty Szépészeti Nőintézet, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bebe01, Módosítva: 2019. augusztus 26.

Lelőhely:   Le Parfüm, Vintage Beauty Szépészeti Nőintézet, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kiváló gyulladáscsökkentő hatású maszk, mely bio összetevőinél fogva hatékony megoldást nyújt a gyulladt, aknés, faggyús bőr kiegészítő kezelésére. A marokkói barna agyag, a zöld agyag, a hűsítő mentavíz  a nyírfa-, zab- és fekete nadálytő kivonat varázslatos elegye a szilvamag-, fekete kömény-, ricinus,- és sáfrányos szeklicemag olajjal teszik igazán kivételessé e terméket. Elengedhetetlen kiegészítő termék az irritált, aknés, gyulladt bőr kezelésére.

Hatóanyagok: marokkói barna agyag, zöld agyag, bio mentavíz, bio nyírfa-, zab-, fekete nadálytő kivonat, bio szilvamag-, bio fekete kömény-, bio ricinus,- és sáfrányos szeklicemag olaj.

Marietta1977

2020. november 5.

Ajánlásra próbáltam ki.
Bizonyos időközönként gyulladt cuccok jönnek ki az arcomon és nem bírok velük. Ezt a maszkot kipróbáltam és két alkalom után olyan szépen lehúzta a gyulladást hogy csak lestem. Eddig meg szenvedtem és nem láttam javulást. Az ára húzós de újra veszem ha elfogy. Csodaszer!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 5.

Ajánlásra próbáltam ki.

Anna-

2020. július 24.

Több VB termékkel együtt használom.
A maszk kb heti 2x kerül fel az arcomra.
Sose volt még ilyen szép a bőrképem!!
Szépen lehúzza a gyulladást, és mellesleg olyan puha lesz utána a bőröm mint a babapopsi!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 24.

Több VB termékkel együtt használom.
A maszk kb heti 2x kerül fel az arcomra.
Sose volt még ilyen szép a bőrképem!!

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Beta-Glucan, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan

Rhassoul (ghassoul) avagy marokkói agyag. Napon szárított, mikroszemcsés marokkói agyagféle, melynek magas a nyomelem és ásványi anyag tartalma. A többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre.