Vintage Beauty

Ár:   10 400 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Le Parfüm, Vintage Beauty Szépészeti Nőintézet, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mse, Módosítva: 2020. április 20.

Ár:   10 400 Ft
Lelőhely:   Le Parfüm, Vintage Beauty Szépészeti Nőintézet, online
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A legextrémebb erősségű UVA és UVB sugárzás ellen is maximális védelmet biztosító 50 faktoros, gyors felszívódású, illatmentes napvédő krém. A másfél évig tesztelt transzparens fényvédő nem hagy olajfényt, második bőrként viselkedve védi a bőrt a napégés ellen. A szokásos nappali hidratálót előtte alkalmazva és/vagy rásminkelve sem okoz olajos érzetet. Nem érzékenyít, így a legérzékenyebb bőrűek és napallergiások is bátran használhatják.

Mimi88

2020. szeptember 16.

Sajnos iszonyúan csillog főle a fejem. A Biodermának használtam az egyik kémiai fényvédőjét, az is diszkógömböt csinált az arcomból, gondoltam ez majd jobb lesz, ahogy ígérik is...hát nem, sőt, sokkal durvább. Pedig nagyon jó lett volna ha működik, akcióban vettem, de még így is 7000Ft volt...A fényvédelem 5 pont, mert nem égek le, de ez a csillogás -2.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

illusiongirl

2020. június 11.

Nyárra kerestem fényvédőt minden napos használatra, első sorban arcra. 1 hete használom, eddig nagyon jó! szép, puha tőle a bőröm, és nem zsírosít. A Vintage Beauty kakukkfüves aromavizet kentem alá, nekem más hidratáló nem is kell. Remélem, hosszú távon is beválik .

Update: Ahogy melegszik az idő egyre nehezebbnek találom a krémet, sajnos ez sem lesz az igazi. Továbbra is szép, puha a bőröm, de jobban csillog, mint kellene, úgyhogy tovább keresem a nyári fényvédőm.Ez szerintem bőrtípus függő is, ezért csak egy csillagot vonok le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.