Vintage Beauty

Ár:   8500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Le Parfüm, Vintage Beauty Szépészeti Nőintézet, online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: Bebe01, az összetevőket feltöltötte: Mse, Módosítva: 2020. április 20.

Lelőhely:   Le Parfüm, Vintage Beauty Szépészeti Nőintézet, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A Vintage Beauty Ecocert minősítésű, organikus (bio) nyugtató széruma érett, fakó, rossz tónusú bőrökre, továbbá irritálható, pirosodásra hajlamos, érfalgyenge, rosaceas bőrökre született. Antioxidáns, érfalerősítő, enyhe mikrocirkuláció fokozó, kötőszövet erősítő, sebgyógyító, regeneráló hatású növényi esszencia.

Aktív összetevőinek: a vadgesztenye-, nyírfa-, feketenadálytő-, ázsiai gázló-, zöld tea-, ginkgo biloba-kivonat tartalmának köszönhetően azonnali megnyugvást hoz az irritált, ödémás bőr számára is.

A termék nem tartalmaz mesterséges színezéket, ásványi olaj- és parabén származékot, illatanyagot, konzerválószert.

Tamaska

2020. május 5.

Saját magamnak köszönhetem ekcéma miatt évek óta küzdök és eddig mindig szteroid lett a vége. Szerencsére a Terméketek most azt hiszem meg fog menteni, talán idén először együtt használva a hidratáló arckrémetekkel. Még jelentkezem, de végre megszűnt a kétnaponta hámlás és vakarózás! És ezt veletek értem el köszönöm!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 5.

Vitaminok: Panthenol