Vintage Beauty

Ár:   1900 Ft és 9380 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   150 ml és 30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Le Parfüm, Vintage Beauty Szépészeti Nőintézet, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bebe01, Módosítva: 2019. január 23.

Ár:   1900 Ft és 9380 Ft
Kiszerelés:   150 ml és 30 ml
Lelőhely:   Le Parfüm, Vintage Beauty Szépészeti Nőintézet, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Bio alapanyagokból készült lágy, 10 másodperc alatt felszívódó testápoló, mely különösen gyorsan selymesíti a bőrt, enyhíti a vízhiányból és zsírhiányból adódó húzódó bőrérzetet, kiváló viszketéscsillapító, nyugtató, gyulladáscsökkentő hatású termék. Kiválónak bizonyult az ekcéma egyes fajtáinak, perioralis dermatitis és follicularis pilaris tünetei enyhítésében is. Kiváló emulzió az egész család számára (akár babák bőrére is alkalmazható), mely összetételénél és tiszta komponenseinél fogva, akár arcra, kézre, lábra is biztonságosan és hatásosan alkalmazható. Enyhe kelet-indiai citromfű illata friss és tiszta bőrérzetet biztosít.

Csinszka

2016. november 10.

Nagyon szeretem az állagát, hiperkönnyen beszívódik. Kisfiam arcára használtam, amikor a fogás miatt irtó ronda piros volt és 2 nap alatt rendbetette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 10.

Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Sesamum Indicum (Sesame) Oil, Nigella Sativa (Black Cumin) Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Nigella Sativa (Black Cumin) Seed Oil