Neutrogena

Ár:   1368 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2010. szeptember 10.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

seasnail

2014. december 17.

Néhány évvel ezelőtt vettem abban reménykedve, hogy kevesebb pattanásom lesz tőle. Akkor nem csökkentett semmit a pattanásaim számán, viszont jó arctisztítónak találtam, jól eltávolította a zsírt, tisztának éreztem utána a bőröm. A zsíros bőröm miatt a szárító hatása is tetszett. Egy ideig nem használtam, most újra elővettem, ma fogyott el a maradék. Bár már kevesebb sokkal a pattanásom, most sem zavart, hogy szárít, viszont a mitesszereimre kb. semmilyen hatással nincsen. A maradék sminket, szennyeződést viszont szépen leszedi, nagyon jól tisztít. Jó volt elhasználni, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 17.

foxinthebox

2014. december 17.

nem egy csodaszer, de elmegy egynek. jó ideje használom, nekem nem tüntette el a mitesszereket, de az arcápolási rutinom része. jól fertőtlenít, de valóban szárít kicsit, mondjuk ez engem nem zavar, mert arctisztítás után hidratálok. el fogom használni, de nem hiszem, hogy újraveszem.

palosagnes

2014. szeptember 1.

Már egy ideje használom ezt a tonikot, és ez az eddigi legjobban tisztító tonik, amit használtam, nekem nem szárítja ki a bőröm (persze, akinek száraz, érzékeny a bőre, annak valóban nem ez a tonik a legjobb választás) :) Szépen leszedi a pattanásokat is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 1.

marmalade

2014. augusztus 13.

A sok negatív vélemény után nekem csak pozitív tapasztalatom van vele. A T-vonalamra használom és ha esetleg van pattanásom, akkor arra és nagyon jól bevált. Használom mellé a pink grapefruitos hidratálóját a Neutrogenának és tökéletesek együtt. Mitesszereket halványítja és az alkoholnak köszönhetően tökéletesen fertőtlenít. 5*!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

Sz. Csilla

2014. augusztus 10.

Én egy toniktól nem vártam, hogy a miteszereket kitisztítsa, de a szalucilsav tartalma és a fertőtlenítő alkohol tartalma miatt a patis napokon jó érzést ad, mert a bacik terjedését megakadályozza. Erre van nekem, hogy ilyenkor kicsit átfertőtlenít, de mindennapos használatra nekem sem felelne meg, mert szárítana.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

Tinc

2014. május 24.

Elég magas alkoholtartalmú termékről van szó, így az érzékeny és száraz bőrűek eleve felejtsék el... A mitesszereket egy tonik sem fogja eltüntetni, szerintem ezt senki sem hiszi már el :)
Akinek zsírosodásra hajlamos a bőre (kifényesedik), annak jó lehet, de hosszú távon szerintem nem nekik sem ajánlatos... Jól tisztít, tényleg olyan friss és tiszta érzetet hagy maga után, de rendesen húzódik is a bőr utána. Összességében egy hármast megér, de nem ez életem tonikja :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 24.

cafeconsal

2014. április 29.

Nekem abszolút nem vált be. Iszonyat alkoholos, már ha a szemem közelébe került, csípett. Kedvelem a Neutrogena termékeket, de ez nagy mellényúlás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 29.

candus

2014. április 23.

Igazából ez a termék 1 forintot sem ér! A mitesszerek ellen nem használ, borzasztóan szárítja az arcbőröm és nagyon alkoholos is. Ez után a tisztító után az arcbőröm liternyi arckrémet szívott be, annyira kiszárította. Ne vegyétek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 23.

kismadár

2014. március 26.

Én azért vettem, hogyha kinyomok egy két pattanást, akkor utána legyen valami, ami kicsit összehúzza a bőrt és kezeli a pattanásokat. Mivel nem nagyon vagyok pattanásos, így nagyon lassan fogyott el, de jól esett, hogy hűsít és fertőtlenít. Minden napos használatra nem tudnám elképzelni, mert nagyon kiszárítaná a bőröm, és szerintem se a pattanások, se a mitesszerek nem tűnnek el tőle. Nem fogom újra vásárolni, mert egy örök élet mire elfogy, az árát is kicsit drágának találom, főleg így, hogy alig használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 26.

Mandula24

2014. március 5.

Én minden neutrogena terméket megvettem eddig és nem használt ez se. Húzódik a bőröm és utána olyan, mintha egy maszk lenne rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 5.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid