Neutrogena

Ár:   1368 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2010. szeptember 10.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

v.szilvia789

2014. január 12.

Soha többet. Akkor vettem belőle, amikor megjelent a drogériákban. Hát teljesen tönkre tette a bőröm, piros volt, húzódott és olyan vízhiányt csinált, hogy huszon pár évesen apró hosszanti ráncokkal volt telte a homlokom. Hozzá kell tennem használtam hozzá a lemosót is. Kb. fél év kellett, hogy magához térjen a bőröm utána. A mitesszerekkel semmit sem csinált persze.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 12.

love_cinderella

2014. január 1.

A pattanásokon és mitesszereken nem nagyon segít. Egy sima toniknak elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 1.

A pattanásokon és mitesszereken nem nagyon segít. Egy sima toniknak elmegy.

biharianiko01

2013. december 3.

miteszereken semmi sem segít szerintem de ez egy jó arctonik :) szeretem, már többször újravettem,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 3.

sminkkém

2013. december 1.

Ugye az van ráírva hogy segít a miteszereken de nekem nam seített semmit, de arctoniknak egy olyan egynek elmegy szinten jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 1.

Cicafül

2013. augusztus 12.

Évek óta használom. A meglévő mitesszereket nem tünteti el, de sokkal kevesebb új jön ki rajtam. Amikor abbahagytam a használatát, akkor vettem észre, hogy mennyit is segít. Minden esetre nem csodaszer, még keresem a bőrömre az igazit..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

Serbackaja

2013. augusztus 1.

Régen ezt használtam, és nagyon jól bevált a zsíros bőrömre. Összehúzta a pórusaimat, és szerettem az illatát is. Mostanában már másik tonikot használtam, de még maradt ebből is, úgyhogy a napokban kipróbáltam. Nagyon nem vált be. Az elmúlt egy-két év alatt sokat változott a bőröm, sokkal kevésbé zsírosabb, kinőttem a pattanásos korszakból. Úgyhogy nekem ez a tonik már túl "erőszakos". Egyrészt szárítja a bőröm, másrészt enyhe ragacsos érzetet hagy maga után, ami nagyon irritáló. Harmadrészt tartalmaz alkoholt, ami ugyancsak nem tesz jót a bőrömnek (szárítja). Nekem régebben tényleg bevált, úgyhogy akinek nagyon zsíros a bőre használhatja, de egyébként nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

Vivianka

2013. július 15.

Megvettem, mert gondoltam ez biztos jó lesz, de egyszerűen semmi. Nekem kifejezetten irritálja az illata az arcom, illetve a szemem. Hatása nálam csak annyi, hogy nagyon piros lesz a bőröm, és iszonyatosan viszketek tőle. Egy forintot nem ér meg...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 15.

a.szabina

2013. június 26.

Nagyon nem vagyok vele megelégedve. Feltéve rá fél órára már ugyanolyan zsíros hatást kelt bőrön, mintha nem is használtam volna. A mitesszerekkel semmit nem csinál, sőt, azóta több is van. Mondjuk utóbbi a melegnek is betudható, de még a szárító hatását sem érzékelem. A C&C tonikja ennél sokkal jobbat produkált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 26.

nyau89

2013. június 7.

Én szeretem. Évek óta használom. Szerencsére nem vagyunk egyformák, így mindenkinek más a tapasztalata, de ha a bőrünket sikerült megismerni, tudjuk mire van szüksége. Szárazbőrű ne vegyen alkoholos tonicot. Rendszeres használattal igenis hatásos (tisztítás-tonizálás-hidratálás) Egy használat után senki ne várjon csodát :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 7.

erospista

2013. május 23.

Én eddig mindig jó tonikot választottam :D most hogy kipróbáltam ezt. ez nem is fogy :S borzalmas nem szeretem :S semmit nem tesz a miteszerekkel, meg még büdös is ..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 23.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid