Best of Beauty 2019

Neutrogena

Ár:   1368 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2010. szeptember 10.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Samybubu

2013. április 21.

Nekem nem jött be.. Szárította a bőröm és a mitesszerekkel semmi sem történt. Van belőle egy bontatlan flakonom, nem kell valakinek? Én szívesen megválnék tőle..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

magusszi

2013. február 10.

Nekem nagyon bevált....rengeteg lemosót próbáltam már,egyik jött a másik után,és sikerélményem több kevesebb volt,pedig mindig utánanéztem melyik volna hozzám ideális.Talán még a Stellás rózsás lemosó volt a legjobb,aztán egy uborkás aloés aminek nem jut eszembe a neve.Következő volt a sorban a neutrogena tonik.Nekem nagyon jó és kellemes a bőrömnek.Elég válogatós vagyok ilyen téren,keresem az "igazit" köztük.A következő lépés a Himalaya lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 10.

marta.kisasszony

2013. február 10.

Csak nyaranta használom, mivel inkább akkor hajlamos a bőröm a mitesszerekre. Kiválóan teljesít, talán egy kicsit szárít és az illata sem a legkellemesebb. Mivel szezonálisan kapom elő, ezért sokáig elég. Hosszabb távon biztos nagyon szárítana, ezért kap 4-est.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 10.

mariannasz

2012. december 13.

Sajnos nagyon nem vált be ez a tonik. Az egyik legrosszabb tanulópénzem volt. Elég zsíros a bőröm alapjában is, de ettől a szertől még zsírosabb lett. Szerencsére pattanásból nem olyan sok, de mitesszerből rengeteg jött az arcomra tőle, soha nem volt ennyi pötty a fejemen, mint akkor. S ami ebből a legrosszabb volt az az, hogy alig akart elmúlni, mérséklődni. Amire az arcbőröm megszokta az új kerékvágást és elkezdett hozzá alkalmazkodni az közel másfél hónap türelmet igényelt a részemről.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 13.

Marcsi0307

2012. november 13.

Persze pontozni elfelejtettem... Tetmészetesem 5 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 13.

Persze pontozni elfelejtettem... Tetmészetesem 5 *

Jucus83

2012. november 6.

Szörnyű! Kombinált, zsíros bőröm van, de ez a termék először kiszárította, majd még jobban elkezdett zsírosodni. Szerintem szinte csak alkohol van benne. Azért adok két csillagot, mert ha kijön egy pattanás, akkor ezzel szoktam kezelni, egész gyorsan leszárítja, de arra mindig odafigyelek, hogy csak a kis rondaságra kerüljön belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 6.

szaniblue

2012. október 28.

Kétszer is próbálkoztam ezzel a tonikkal, amíg eldöntöttem, hogy nem fogom többet újra venni.
Először is ami nem jött be rajta: az illata. Szerintem kifejezetten büdös. Ami még jobban zavart az illatánál az, hogy borzasztóan szárított. Mondjuk ilyen összetevők mellett nem is csodálom. (A második helyen alkohol...) Én akár bekötött szemmel is mehetnék vásárolni komolyan! Ahelyett, hogy előtte megnézném az összetevőket mindig utólag nézem csak meg... Kicsit erős is volt, az orrom körül csípett. Tisztítani tisztított, azt láttam a vattán, az esetleges smink maradványokat levitte, és ennyi alkohol biztos fertőtlenített is. 2 csillagot kap, de csak azért mert ez volt a legelső tonikom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 28.

nyuszko93

2012. október 11.

Eddigi legrosszabb tapasztalatom ehhez a termékhez fűződik. Semmi hatása,eleinte kiszárit aztán csak fokozza a zsirosodást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 11.

Nicu

2012. augusztus 7.

Nagyon szárított, több mitesszerem is lett tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 7.

Nagyon szárított, több mitesszerem is lett tőle.

Szofett

2012. július 11.

Nagyon száraz bőröm van, de én nem tapasztaltam volna hogy szárít. Az orromon nagyon csúnya tág pórusú, mitesszeres VOLT a bőröm. Immáron egy hónapja használom, és sokkal-sokkal jobb az állapota, hála ennek a toniknak. Előtte soha nem használtam tonikot, mert féltem hogy szárítanak, így viszonyítási alapom nincs, csak azt tudom hogy ez nekem bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 11.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid