Neutrogena

Ár:   1368 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2010. szeptember 10.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Evie

2012. július 5.

Egy egész flakonnal elhasználtam, mindig ez volt a 2. számú tonik otthon,így amikor elfogyott az, amit valóban használtam, újra elkezdtem ezt, hátha csak beképzeltem, hogy pattanásos lesz tőle a bőröm.. De NEM! Vagy 6-8x leteszteltem újra és újra, és mindig ugyanúgy romlott a bőröm állapota... Nem szerettem! Cserébe jó drága volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 5.

Csibu85

2012. július 5.

eléggé szárít az alkohol miatt, vízhiányos bőrre nem alkalmas. ha a cél a pattanások leszárítása inkább bőrgyógyász által felírt készítményt javaslok, nekem azok váltak be. olcsóbb és a neked megfelelőt irja fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 5.

varga.stella

2012. július 5.

Főleg a bőrradír után alkalmazva jó. Alaposan át kell mosnom (már-már dörzsölnöm) vele az arcomat, de a végeredmény viszonylag szép lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 5.

gyorvari.adri

2012. május 2.

Zero hatas

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 2.

Zero hatas

bandita

2012. április 18.

A mitesszereimmel nekem sem csinált túl sokat ez a termék, és hosszú távon azt vettem észre, hogy a bőröm faggyútermelését mintha fokozta volna. Irritált is, mint az erősen alkoholos tonikok általában. Mióta kiiktattam a napi arcápolási rutinomból az ehhez hasonló termékeket, az arcbőröm sokkal szebb, és a mitesszereket is jobban kordában tudom tartani azáltal, hogy igyekszem kerülni a komedogén összetevőjű arckrémeket, alapozókat. A hozzám hasonlóan mitesszeresedésre hajlamos, de érzékeny bőrre semmiképp nem ajánlom ezt a terméket

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 18.

lylli

2012. április 18.

Tényleg elég erős tonik, csíp is rendesen. Alapjáraton nem olyan rossz, zsírosabb napokon érzem, hogy megtisztítja a bőröm.Mindennapi használatra viszont nem ajánlom, és sajnos nem látom, hogy művelt volna bármit is a mitesszereimmel :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. április 18.

stella06

2012. április 7.

Nagy reményeim voltak ezzel a tonikkal kapcsolatban, a tapasztalataim viszont elég vegyesek. A mitesszerekkel az egyáltalán semmit nem csinál, holott ezért vettem - viszont amikor rámjön az arcnyomkodás, jó szolgálatot tesz, rendesen fertőtlenít. Teljes arcra nem tudom használni, mert az én arcomat is erősen zsírosítja. Összességében tőlem egy hármast kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 7.

Yndre

2012. március 10.

Nekem ez volt az eddig vásárolt legrosszabb tonikom. Nagyon kellemetlen illata van és kb 1 hét után elkezdett zsírosodni a bőröm és egy csomó fehér mitesszer jelent meg rajta. Azonnal kuka volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 10.

Lillababa

2012. február 14.

Száraz, irritációra hajlamos bőrre nagyon erős és fájdalmas volt, de abban biztos vagyok, hogy a zsíros bőrt szépen tisztíthatja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 14.

Niho

2012. február 10.

Nagyon erős tonik nagyon jól meg tisztítja a bőrt! Amennyibe kerül annyit meg is ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 10.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid