Neutrogena

Ár:   1368 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2010. szeptember 10.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

zazi

2012. február 1.

nekem jobban zsírosította a bőröm, mint bármilyen másik tonik, gondolom az alkohol borult meg egy kicsit a fejlesztőknél.. viszont az üvegfelületeket szépen lehet vele tisztítani, ezért kap 2 csillagot. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 1.

Marcsi Kincsesládikája

2012. január 5.

Nagyon jól lehozza a szennyeződéseket az arcról, és kellemes illatot hagy a bőrön. Nem szárít, nem irritál. A zsírosodást is késlelteti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 5.

Timike21

2011. december 30.

Ez az egyik legjobb termék, amit eddig használtam. Már az első két használat után is érezhető és látható volt a pozitív hatása! Kevesebb pattanás, tisztább bőr, ráadásul később kezd el zsírosodni, mint egyébként szokott. Szerintem az illata sem rossz, szóval összességében meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 30.

Milli006

2011. december 26.

Na ez volt az a tonik, amit a legjobban utáltam eddigi életemben...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. december 26.

Na ez volt az a tonik, amit a legjobban utáltam eddigi életemben...

médea

2011. december 12.

Nekem nem volt hatékony, de annyit ez a tonik is tud mint a többi, felfrissíti az arcot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. december 12.

sandoragi0

2011. október 10.

Nem használ semmit, a bőröm tiszta mitesszer,pedig minden nap használom. Sőt zsíros lesz tőle a bőröm,valamint fénylős :( Nem ér semmit!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 10.

csill

2011. augusztus 30.

Nem sokkal használat után csak még zsírosabb lett tőle az arcom, túl alkoholos, és a mitesszerek ellen sem használ semmit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 30.

morning_glory

2011. május 14.

Mitesszerek ellen semmit sem ér, és csatlakozom az előttem szólokhoz, tényleg túl alkoholos. Régebben használtam, de nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 14.

noxibaba

2011. március 31.

Régebben használtam, de nem igazán vált be. Még az arctisztítója mellett sem. Sajnos ideig-óráig mattított, utána a annyira zsírosodott a bőröm, hogy hiába törölgettem..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 31.

strawberry92

2011. március 13.

Mitesszerek mennyiségét kicsit sem csökkenti. Alkoholos. Furcsa érzete van a bőrömnek utána. Ami miatt 2 csillagot adok. hogy szépen kitisztítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 13.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid