Visine

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: babanyuszi, az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2013. április 24.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

A tetrizolin a helyi vizenyő (ödéma) csökkentők és allergia-ellenes szerek csoportjába tartozó imidazol származék.

Füst, por, szél, klóros víz, fény, kozmetkumok, kontaktlencse által kiváltott, vagy allergiás gyulladás (pl. szénanátha), pollen túlérzékenység tüneteként jelentkező kötőhártya-vizenyő (ödéma) és nyálkahártya vérbőség kezelésére javallt.

Csökkenti a szem égető érzését, enyhe gyulladását (irritációját), a viszketést, fájdalmat és a nagyfokú könnyezést. Érösszehúzó és pangáscsökkentő hatása a becseppentést követő néhány percen belül kialakul és 4-8 órán át tart.

Sunchi

2016. augusztus 17.

ha 30 üveggel akkor eggyel se használtam belőle , régebben mikor irodában vagy szupermarketben meloztam sokszor a légkondi meg a száraz levegőtől , no meg a buli után megmentette mindig a szemem :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 17.

Berniii

2016. augusztus 17.

Évek óta napi 2x használom, ami lehet, hogy nem jó, de nálam semmi problémát nem okozott. Nagyon szeretem, szerintem tökéletes. Reggel rendbe rakja a szemeket, szépen kitisztítja, este pedig a smink miatt szeretem használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

blankasara

2016. június 19.

Tegnap expressz kellett megoldás az allergia miatt viszkető és erősen kidörzsölt szemeimre, mivel 3 nap múlva államvizsgázom és az agyam mellett most rájuk van a legnagyobb szükségem. Magam is alig hittem el, de 1-2 óra elteltével már nem is viszketett és a pirosság is teljesen lement. Életet mentett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 19.

pixybaba

2016. május 4.

Nekem semmit nem csinált. Ugyanolyan véreres maradt a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 4.

Nekem semmit nem csinált. Ugyanolyan véreres maradt a szemem.

nsaid

2015. augusztus 5.

Vigyàzni kell vele, mert ez NEM mükönny! AZ érösszehuzo hatàsa miatt kifejezetten szàrithatja a szemet. Kontaklencse esetén sem szabad hasznàlni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

bubianka

2015. július 26.

Mindig ott van a sminkesemben.A reggeli készülődésem része is mivel fáradságomban gyakran belekenődnek a dolgok a szemembe:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 26.

boni04

2015. május 14.

Eddig kétszer vettem, mert piros lett a szemem, és égett. Mindkét alkalommal nagyon csípett, és nem használt. Nekem nem vált be. Sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 14.

Lullababy

2015. február 26.

Reggelente használom, amikor még száraz a szemem, és jól esik neki egy kis hidratálás, valamint allergiás viszketésre/ ha sampon vagy valami krém belemegy a szemembe. Elég jó, szeretem, hogy könnyű adagolni, és tényleg csak egy csepp jön. Sokáig kitart mindennapos használat mellett is. - 1 csillag, mert használtam már sokkal jobbat is. (Taleum)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 26.

Kishoshi

2014. június 25.

Eleinte egy pár pillanatig csíp,de kipihent és tiszta lesz a szem.Megnyugtatja és csillapítja a vörösséget.Bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 25.

CrazyKid

2014. február 23.

Ha rögtön azután használom,hogy érzem a szemem kicsit kezd száradni,akkor elmulasztja a pirosságot,de amúgy nem érzem valami sokáig nedvesnek a szemem.Max 1 óra és megint száraz.Elég drága is.Nem hinném,hogy újraveszem,inkább keresek valami más alternatívát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 23.

Tisztítószerek: Benzalkonium Chloride
Tartósítószerek: Benzalkonium Chloride

Bórsav. Gyenge sav, melyet  antiszeptikus és rovarirtó tulajdonságai miatt használnak. A vegyiparban alapanyag. Fehér por, vízben oldódik. Ásványa a szasszolit. A bórsavat fertőtlenítő (antiszeptikus) hatása miatt a gyógyászatban is alkalmazzák.

Felületaktív anyag és tartósítószer.

A bórax (más néven nátrium-borát vagy nátrium-tetraborát) a bórsav nátriummal alkotott sója. Általában puha, színtelen kristályokból álló fehér por formájában fordul elő, vízben jól oldódik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint a magas (9-11 közötti) pH értékének köszönhetően a kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő. Paula Begoun szerint az összetevő magas pH értékének köszönhetően nagyobb mennyiségben a bőrre irritáló hatással lehet.