Visiomax

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: livia1979, Módosítva: 2018. április 4.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Egylépcsős tisztítórendszer, mely eltávolítja a kontaktlencséről a fehérjét is. Alkalmas lágy kontaktlencsék ápolására, valamint szilikon hidrogél kontaktlencséhez is használható. Az optimális minőség biztosítása érdekében a termék gyártása során nagy hangsúlyt fektetnek a szigorú minőségellenőrzése és klinikai vizsgálatokra.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Arianne

2018. március 30.

Az előttem szólókkal hasonlóan én is egy jóval drágább termékről váltottam erre, már lassan két éve.
Nem bántam meg, ár-érték arányban eddig verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

Nem bántam meg, ár-érték arányban eddig verhetetlen.

Agnes004

2018. március 13.

Drága márkákról váltottam át erre a termékre az itt olvasott pozitív tapasztalatok miatt és nem bántam meg. 1 éve használom és nem csíp, nem irritál nem érzek hatalmas változást a drága márkákhoz képest :) nem is értem miért nem váltottam hamarabb, mindenkinek ajánlom ár-érték arányba verhetetlen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

labellodelaluna

2017. augusztus 19.

Olcsó és kiváló alternatíva, ha az ember nem szeretne kisebb vagyont áldozni kontaktlencse folyadékra minden hónapban. Lassan 1,5 éve csak ezt használom és még nem okozott csalódást. Külön pozitívuma, hogy ingyen kontaktlencse tartó is jár hozzá, így azt sem kell venni hozzá! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

raramusic

2017. április 12.

Nemrég találtam rá. Kb 1000 Ft volt.
Eddig az iWear-t hasznaltam többször ennyiért..
Eddig ugyanazt mutatja, nem rosszabb nem csíp, de mégse horror árat fizetsz azért amit aztán rögtön 'kidobsz'. Szerintem ezt fogom újra venni. Nekem simán bevált. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Nemrég találtam rá. Kb 1000 Ft volt.
Eddig az iWear-t hasznaltam többször ennyiért..

vl

2017. március 4.

Eddig bevált, a második flakonnal veszem, pedig szkeptikus vagyok/voltam az olcsó folyadékokkal kapcsolatban... mondjuk nem is tudtam jó ideig, hogy van a DMnek is saját folyadéka. Eddig bevált, a szememet nem irritálja. Meg lehet másnak hülyeségnek tűnhet, de valahogy nekem megnyugtatóbb, hogy egy plusz papírdobozba van csomagolva... nem szeretem a felesleges csomagolást, de egy ilyen terméknél valahogy megnyugtatóbb, hogy nem fogdosta előtte a flakonomat x ember... meg azért az a plusz lencsetartó az jó ötlet még ott a dobozban :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

biabari

2016. augusztus 30.

Tökéletes! Ugyanazt tudja mint a többezres társai! Nem csíp, nem éget teljesen jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

Amirka

2016. július 12.

Nekem nagyon nem vált be ez a lencsefolyadék. Előzőleg már évek óta csak a rossmannos kontaktlencsefolyadékot használom, ami tökéletes a szememnek, de mivel sürgősen kellett vennem egy folyadékot, így a Dm-ből tudtam ezt megvenni.
Rettenetesen csípi, égeti a szemem, folytonosan könnyezik tőle, és nagyon be van pirosodva. egy kínszenvedés mikor használtam. Soha többet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 12.

Jnaika

2016. május 29.

Opti free-t használta 2xennyiért,semmi különbség nincs közte ez is van olyan jó,Szilikon-hidrogel lencséhez is tökéletes.Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 29.

bogii95

2016. május 28.

Eddig mindig háromszor ennyibe kerülő kontaktlencsefolyadékot használtam, de a dm-ben megláttam ezt valamikor és gondoltam kipróbálom. Hát szerintem se tud semmivel sem kevesebbet, mint az optikában kapható társai, dm szinte mindenhol van, így bárhol bármikor beszerezhető, olcsó, egyszóval szuper. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 28.

szeliger

2016. május 13.

Itt olvastam a KM-en, hogy a drogériákban is lehet saját márkás tisztító folyadékot kapni. Elég eldugott helyen tartják őket, általában valahol a gyógyszerek felé a legalsó polcon, persze minden DM-ben más helyen. Nekem még soha nem sikerült elsőre megtalálnom, ha egy általam még nem ismert üzletbe mentem, de olykor még az eladóknak sem. Pont ma vettem újra és akit elsőre megkérdeztem, hogy merre találom, nem tudott segíteni. Szóval magamtól nem biztos, hogy rájöttem volna, hogy drogériában próbálkozzak a beszerzéssel, ismét hasznos volt a Krémmánia.
Itt elég jó véleményeket kapott mindegyik sajátmárkás lencsefolyadék, de azért máshol is olvasgattam róla. Mivel a Stiftung Warentest besorolása is megerősített abban, hogy a fertőtlenítő hatása teljesen megbízható, most már nyugodt szívvel veszem ezt. Feleannyiba sem kerül, mint az optikák által forgalmazott lencsetisztítók és én semmi különbséget nem veszek észre a hatásában. Nem csíp, a kedvezőbb ára miatt én sem spórolgatok vele annyira, bátran használom, lötybölöm. A nagy kiszereléshez lencsetokot is adnak, a kisebb pedig utazáshoz ideális. A teteje csavaros, én szeretem, mert így tényleg biztos tudattal dobálom be bárhova, nem fog kifolyni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 13.