Vollaré Cosmetics

Ár:   299 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Goods Market   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tutu23, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2013. február 21.

Lelőhely:   Goods Market
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Encssy

2014. november 16.

2 éve karácsonyra kaptam egy pirosat(285) és egy fehéret. A fehér úgy 2 nap után megtörik és megszürkül. A piros viszont az egyik kedvenc lakkom volt (most száradt be), gyönyörű szín.Könnyű dolgozni az ecsetével, a száradási ideje normális. Az én körmömön 5 napig simán bírta, soha nem észleltem h pattog, mindig csak a vége kopott meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 16.

dominika13

2014. október 29.

Én nagyon nehezem tudtam felvinni,nem jó az ecsete,3 naponta újralakkozom mindig a körmeim,addig szépen bírja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 29.

abbey94

2014. augusztus 7.

Én nagyon meg vagyok elégedve a Vollaré körömlakokkal :) Az ára nagyon jó ( euros boltokban veszem 199 Ft-ért) és 4-5 napot átlagosan kibír lepattogzás nélkül, ami azért elég jó, főleg ha azt nézzük, hogy a drágább Rimmel lakkom 2nap után lejött... :) Egy jó fedőlakkal még tartósabb is lehet. Bátran ajánlom mindenkinek, aki nem szeret sokat költeni lakkokra

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 7.

Lory

2014. július 13.

2 csillagot levontam,mert már 2 ilyen márkájú lakkom sűrűsödik be pár hónapon belül.Az egyik egy sötét piros,majdnem bordó árnyalat(293) a másik pedig az átlátszó.Mindkettő lejárati ideje 2015!Ezen kívül van egy neon rózsaszín és egy babarózsaszín is,amik eddig nagyjából jól teljesítenek,bár 3 rétegben is elmennek ha tökéletes fedést szeretnénk de 2 rétegben is jó.Hígabb állagú lakk vékony,hosszú ecsettel,2 maximum 3 napot bírnak fedőlakkal,anélkül 1 naposak.Ha nem sűrűsödik be idő előtt több árnyalatom,akkor azt mondom,hogy a 250-300 ft-os árukat megérik.Volt nálam kölcsönben több pasztell színű is,nagyon apró csillámokkal,azok viszont nagyon 0-ák!Egyáltalán nem adják vissza az üvegben látható színűket,sokkal gyérebbek a több réteg ellenére is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 13.

_-Mia-_

2014. június 24.

Egy korallos-pinkes árnyalatom van. Egy rétegben semmike, két rétegben mondjuk rá hogy fed. De legalább nem büdös. Nagyon szép a színe, de sajnos 2 nap után le kellett mosnom, mert bár a hajmosást még túlélte, a mosogatás már betett neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 24.

dodika2001

2014. május 11.

Nekem egy "hús" színű lakkom van. Nem csíkozódik, jó az állaga, bár azért lehetett volna valami tartósabb formula is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 11.

Nussh

2014. március 27.

UPDATE: -1 csillag, és csak azért nem vonok le többet, mert a pirossal elégedett vagyok. Ez a rózsaszínes konkrétan _megtört_ a körmeimen, rendesen látszódnak a törésvonalak, és nagy darabokban hullott le 1 NAP után. Ráadásul erős napfényben sokkal durvábban látszottak a buborékok is, amik gondolom a rendkívül híg állaga miatt keletkeztek száradáskor a körmeimen, úgyhogy igazából vállalhatatlan számomra :\

2 színben van meg, egy vérpiros, és egy pirosas-rózsaszínes. Számomra nagyon híg, ehhez képest az ecsete szerintem nagyon vékony, mégis 2 rétegben nagyjából szépen fed. Igaz, hogy nagyon hamar szárad, de tele lettek kis buborékokkal a körmeim :\ (a rózsaszínt kentem fel most, a pirosnál nem emlékszem ilyen problémára). Szép fénye van, és a szaga sem "fejfájdítóan" büdös, de volt már ennél jobb lakkom. Ár/érték arányban viszont tényleg nem rossz, 4 csillagot simán megérdemel, ha szerzek be még további színeket (márpedig fogok, mert 290 Ft nem pénz érte), lehet belőle 5 csillag is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 27.

ronavolgyifanni

2014. március 22.

Egy kék és egy rózsaszín árnyalat van a birtokomban. A felvitellel kicsit szenvedgettem, a keféje számomra használhatatlan. Viszonylag tartósak, bár csak egyszer-kétszer használtam őket. Egyik nap azt vettem észre, hogy szinte teljesen beszáradtak és darabosak lettek, pedig alig nyitogattam őket. Így csak 2 csillag és a színűk sem olyan szép, hogy felhúzza őket háromra, így marad a 2.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 22.

Csücsök

2014. február 18.

Van egy átlátszó belőle, kb. 200 Ft-ért vettem. Azt hittem, hogy gagyi lesz, az ára miatt! Kb.: Egy éve használom folymatosan, tényleg kb hetente-2 hetente és még félig van, ami számomra döbbenet. Emellett nagyon tartós és tényleg gyorsan szárad, 2 percnél nem is kell többet várni vele. Szóval egyszerűen kedvenc!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 18.

nagyerika28

2014. február 2.

Nagyon jó tartós lakk.Sok közül nekem ez tartott a legtovább!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 2.

Nagyon jó tartós lakk.Sok közül nekem ez tartott a legtovább!

Antioxidánsok: Toluene

Festékipari alap- ill. segédanyag, oldószer, mely a körömlakkokban a szín egyenletes felhordását segíti elő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatása is van. Közvetlenül belélegezve közepesen vagy erősen mérgező, agyat és idegrendszert károsító hatása van.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.