Vollaré Cosmetics

Ár:   299 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Goods Market   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tutu23, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2013. február 21.

Lelőhely:   Goods Market
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

szerpentin_b

2014. január 4.

Átlátszó verziója olyan szinten tartós volt hogy 5 nap után is stabil volt és nem pattogzott. Szeretem nagyon!

Update: Megvettem a narancssárga verzióját. Gyönyörű a színe és gyorsan szárad. Az ára is nagyon baráti! Ajánlom mindenkinek ezt a fajta lakkot!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 4.

Vivianka

2013. július 17.

Volt egy vöröses árnyalatom, ami viszonylag mosogatás, súrolás mellet is sokáig tartott. Szerintem a többi szín is ilyen lehet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 17.

dori010

2013. július 10.

Vettem egy szürkét, 390 Ft volt. Gyorsan szárad, egy rétegben is jól fed, és egész tartós.:) Szerintem veszek még több színben is, nagyon tetszik.:) Nekem is fehér csipkeminta van a kupakon, jól néz ki.:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 10.

szeretlek

2013. június 12.

Estélyi ruhámhoz kellett körömlakk és ennek a márkának épp ugyanolyan színűben volt. Megvettem, mert ugye olcsó és csak 1 esét kellett kibírnia. De nagyon sokáig kibírta és a színe is szupi 1 réteg is jól fed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 12.

manitia

2013. május 27.

Aztamindenit ez meglepett. Olcsó kis körömlakk, de szép volt a színe így megvettem. Tényleg baromi gyorsan szárad. Felkentem, és beültem a tévé elé gondolván ez biztos időbe fog telni. Hát nem. :D Nagyon szépen fed, szép színei vannak. Tartós is szerintem, csak én kb 6szor mosogattam grillparty miatt, így picit a körmöm peremén kopott meg. (ennyi mosogatás után mindegyik kopott volna)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

Nicu

2013. május 15.

Az átlátszót vettem meg, ami gyorsan szárad szerintem. Szép fénye van, már 2 napja fenn a körmömön, és sehol nem kopott meg. Vettem egy fehéret is, 2 rétegben adja ki a színét teljesen. Megcsináltam francia manikűrnek, de ahogy rákentem az átlátszót, húzta le, úgy nézett ki, mint ami megkopott :S
Update: Kezd besűrűsödni, így lassabban szárad, 2 napot bír max. mosogatással, irodai meló mellett. A fehér egy nap után kezd kopni csúnyán.
Update 2: Kb. 2 hónap után kezdett besűrűsödni az átlátszóm, nem tudtam szépen felvinni, nyúlt. Pedig még félig volt. Egyre jobban zavar a szaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 15.

skorpió

2013. február 15.

Talán még 200 ft sem volt, 1 eurós boltban vettem Debrecenben. Nem voltak vele nagy elvárásaim ennyi pénzért, de meg kellett vennem, mert a színébe azonnal beleszerettem. (Pont olyan, mint a képen van.) Nagyon pozitívan csalódtam! Nem 1 perces lakknak van feltüntetve, de szinte azonnal lehet kenni a 2. réteget, ahogy végig érek a 10 körmömön. Az ecsetje és az állaga miatt gyorsan és szépen lehet vele dolgozni, kitűnően fed! Megkockáztatom, hogy akár 1 réteg is elég lenne, olyan szépen terül, de a biztonság kedvéért kettőt szoktam kenni. Remek fénye van még fedőlakk nélkül is. 10 ml-es üvegben van, pár hónapja használom, az állaga ugyanolyan, mint vásárláskor volt. Sajnos azóta hiába akartam újabb színt vásárolni belőle, mindig elkapkodják, de nem adom fel!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 15.

Dana1983

2012. december 30.

Meglepően jó kis lakk ennyi pénzért. Akármilyen drága lakkot veszek, nekem 2-3 napnál egyik se bírja tovább, sőt van olyan amelyik még addig se. A színei szépek, fényesek, gyorsan szárad, és elég tartós is. (Én kisvárosban vettem.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 30.

somodiedo

2012. október 26.

Az enyém is csipkemintás, eddig két színt sikerült megszereznem belőle. Szeretem, mert viszonylag gyorsan szárad, és pár napot simán kibír kopás nélkül. Nem pattogzik le a körmömről, az ára pedig 200-300,-Ft, szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 26.

kékszemű

2012. szeptember 7.

Nekem az átlátszó lakk belőle a kedvencem. Nagyon tartós vele a manikűröm 2 rétegben. Igaz pár nap múlva kicsit veszít fényességéből, de kenek rá még egy réteget és kész!! Szóval nekem 5-ös.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 7.

Antioxidánsok: Toluene

Festékipari alap- ill. segédanyag, oldószer, mely a körömlakkokban a szín egyenletes felhordását segíti elő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatása is van. Közvetlenül belélegezve közepesen vagy erősen mérgező, agyat és idegrendszert károsító hatása van.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.