Vollaré Cosmetics

Ár:   299 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Goods Market   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tutu23, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2013. február 21.

Lelőhely:   Goods Market
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

egifeny

2012. április 22.

Nekem gyongyhazas fako rozsaszin van belole! Kicsit mintha lasabban szaradna. Frissen nyitott 100asban vettem, 1-2 hettel kesobb mar alig arvalkodott belole vmi :D Ami nagyon cuki, nekem nem pont igy nez ki a kiszerelese mint a kepen, az ecset kupakjan fehet csipkeminta van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 22.

barbee77

2012. április 22.

1x sikerült megvennem,szintén 100-as boltban :D Rózsaszín árnyalatban (azóta sem találtam normális rózsaszínt..) Nem kellett belőle sok,mégis jól tartott,szép,élénk színét megőrizte sokáig :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 22.

Tutu23

2012. április 2.

Eldugott kis boltocskában (talán 100 ft-os vagy eurós bolt lehetett) vettem a Dohány utcában nagyon olcsón, 200 ft-ért. Gyönyörű színekben kapható. Nekem egy lila van meg. Teljesen meg vagyok vele elégedve. Nem számítottam rá, hogy egyáltalán majd jól fed vagy bírja pár napig. És de. Gyönyörűen fedett 2 rétegben, gyönyörű színe van és 2-3 napot kibírt :D Imádom. Nagyon szép. Lehet veszek még más színt is :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 2.

Antioxidánsok: Toluene

Festékipari alap- ill. segédanyag, oldószer, mely a körömlakkokban a szín egyenletes felhordását segíti elő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatása is van. Közvetlenül belélegezve közepesen vagy erősen mérgező, agyat és idegrendszert károsító hatása van.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.