Weleda

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magyarry, Módosítva: 2016. január 22.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Arcápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A különösen érzékeny és neurodermitiszesbőr ápolására. Bio mályva- és árvacsalán kivonattal megnyugtatja, hidratálja a bőrt és csökkenti a viszketést. A bio kókuszolajjal és bio szezámolajjal intenzíven ápol. Parfümmentes. Véd a környezeti hatások ellen. Felnőttek számára is ajánlott. A Weleda babakészítmények már az első naptól kezdve értékes összetevőkkel ápolják babája bőrét. A szülésznőkkel közösen kifejlesztett receptúra kielégíti a baba- és gyermekbőr igényeit.Védelmet nyújt és elősegíti az egészséges bőr fejlődését.

Minősített természetes kozmetikum: színezéktől, illatanyagtól, tartósítószertől és ásványi olajtól mentes

Ár: 1000 Ft , Eladó: titikutyus
Állapot: Egyszer próbált, dobozában, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, készpénzes fizetés, posta is megoldható (+pk.)
lolkabolka

2018. december 7.

Testápolót vettem meg. 2 helyen előjött az ekcéma a kezemen. Balea med folyékony szappant és Babydream babaszappant használok kézmosásra, ezek hozták ki. A Weleda mályvás krémmel már az elején el tudom csípni, h ne durvuljon el. Minden kézmosás után még a nedves bőrbe jól bemaszírozom a krémet. A vörös folt megvan, az apró pöttyök is, viszont nem viszket tőle a folt, a pöttyök így nem fakadnak ki, látványosan gyógyít de ehhez naponta 8-10 alkalommal kenem. 2 napon vagyok túl
hamar fog gyógyulni. Abszolút csodaszer!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

hamar fog gyógyulni. Abszolút csodaszer!!!

Niphredil

2018. október 10.

Szerettem volna az arcomra egy természetes, gazdag összetételű és illatmentes ápoló krémet, ezért nagyon megörültem ennek. Akcióban vettem meg, egyébként elég borsos az ára, de még ezt is megbántam később, ugyanis a hidratáló, nyugtató hatása teljesen elmaradt, emellett mintha kissé irritált is volna, ami abszurdum. Nehezen szívódott be, sokáig csillogott az arcomon. Szerettem viszont az édeskés, babás, nagyon enyhe saját illatát, de ez édes kevés sajnos. A testápolójáról is hasonlóan rossz véleményem van, a popsikrém viszont nagyon jó. Az összes fehér mályvás Weleda terméket magamon és a kisgyermekeimen is próbáltam. A gyerekeken se működött, nem érte meg az akciós árát sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

magyarry

2016. január 20.

Jó kis krém, könnyen adagolható és eldolgozható. Nem irritálja a kényes bőröm. Jól hidratál. Néha a kezemet is ápolom vele, bár arra elég drága. Szinte nincs illata. Nagyon jók az összetevők. Ha elfogy pótolni fogom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 20.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

fehérmályva, vagy más néven orvosi ziliz gyökeréből készült kivonat. Kozmetikumokban bőrkondícionálónak használják. A fehérmályva kivonata főként gélesedő szénhidrátokat, és flavonoidokat tartalmaz, ami miatt erős gyulladásgátló, bőrpuhító tulajdonságú lesz. Néha még hidratáló effektust is tulajdonítanak neki.