Weleda

Ár:   2559 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Wellbe-n 3890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Linuxo, Módosítva: 2013. szeptember 24.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Wellbe, 3890 Ft

Ápolja, védi és tisztítja a baba és kisgyermek száraz bőrét. A biotermesztésből származó szezám olaj megőrzi a bőr puhaságát, a körömvirág ( Calendula) nyugtatja a bőrt.

Ár: 3890 Ft , Eladó: Wellbe
sihaya

2016. február 9.

Egy kicsi mintát használtam, tömény olaj, nem úgy mint a Dove szárazolaja pl., de mégis elég jól beszivja a bőr. Viszont masszív szezámmag illatú, pedig jobban örültem volna ha a körömvirág érződik. Drágállom is, mondjuk natúr cucc, a rövid INCIt meg kell fizetni. Nekem nem csodaszer, és valamiért babára nem kenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 9.

dvori

2016. január 13.

Mintacsomagokat kaptam pár hónapja. Télen iszonyat kiszárad a lábszáram, azt kezdtem vele kenni, nagyon jól hidradtálja. Amint elfogynak a kicsi mintacsomagok mindenképp veszek. Ára egy kicsit húzósnak tűnik, de szerintem megéri... nincs benne mindenféle szenny, és még az illata is finom és hatásos <3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

Luca33

2015. január 4.

Mini változatban vettem meg közeli lejáratú-leárazással.
Jó kis olaj, bár nekem csak keveset szabad használni, így nem is fogy hamar, nekem megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 4.

Mini változatban vettem meg közeli lejáratú-leárazással.

Linuxo

2013. szeptember 17.

Ma vettem a Dm-ben eredetileg a kisfiamnak, de én is elcsábultam és a kezemre kenve tapasztaltam hogy szuper!!! :) :) :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 17.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract