Weleda

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jucccc, Módosítva: 2012. április 8.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Mandulaolajjal.

Jacques

2019. április 3.

24 éves férfiként az egyik kedvenc arckrémem. :)
Télen szoktam estére bekenni vele az arcom, alapos és kíméletes tisztítás és szárítás után. Az állaga, az illata, a hatása, minden TOP. Szép, esztétikus a csomagolás is, a beltartalom pedig annál is jobb, ahogy egyébként a Weleda teljes körömvirág termékpalettája is ilyen.
Még egy megjegyzést tennék, ha esetleg valaki olvassa, de majd valahogy megpróbálom ezt a "kérdést" eljuttatni a szerkesztőséghez is: Ennél a terméknél és a natúrkozmetikumok, drágább, minőségibb krémjeinél általában jelölve van a csomagoláson, a "parfum/Fragrance" egy, vagy két kis csillaggal, lent, a felsorolás után található kis jelmagyarázatnál pedig írja, hogy szigorúan bio/természetes...stb anyagot használnak, tehát nem értem miért piros itt, minden ilyen jellegű terméknél, még a 8000+ Ft/150ml kiszerelésű natúrkozmetikumoknál is az illatanyag mögött lévő kis pont. Ezt értem, hogy pl a fél literes, 400 Ft-os Baba termék esetében miért piros, de szerintem nem kellene "egy kalap alá venni" ilyen értelemben és egységesen pirossal jelölni ezt... de ez most csak eszembe jutott... én mindig átállítom azt a pirosat zöldre a fejemben, amikor olvasok egy ilyen minőségű natúrkozmetikum összetevő listáját. :) úgy jobban néz ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

24 éves férfiként az egyik kedvenc arckrémem. :)

Kriszta180222

2019. április 2.

Pár hónapja elég csúnya száraz foltok voltak a babám arcán, és ez nagyon szépen rendbe tette, bár igaz, hogy Bepanthennel kombinálva. Azóta én használgatom, epilálás után szuperül megnyugtatja a bőröm, reggelre nyoma sincs semmilyen irritációnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 2.

BernieR

2016. április 6.

Babácskámnak szerencsére nincsen szuksége rá, ugyhogy én használom, ha szárazabb a böröm a kelleténél. Éjszakára felkenem, reggelre bababör :) De tényleg nyugtatja a börömet, jah és nem utolsósorban nem ragyásodok ki töle!!!!. A kis tubus nagyon sokáig elég, még szerencse, hogy nem ruháztam be egy drágább, agyonreklámozott hidratálora. Tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 6.

annama

2014. június 23.

Éjszakai krémnek használom, csodás. A száraz bôrömet azonnal megnyugtatja, elmúlik a feszülô érzés, és a hatása egész nap tart. Ezt éjszaka, nappalra pedig fényvédôkrémet használok. Az ára a hasonlóan tápláló krémekhez viszonyítva inkább baráti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 23.

Mütyesz

2012. november 19.

2 hónapos korában vettem meg a kisbabámnak, mert a téli hideg kezdte kicsípni az arcocskáját. Szerintem zseniális. Lehet, hogy nem éppen a legolcsóbb babakrém, de nagyon sokáig elég. Gyönyörű puha és hibátlan lesz tőle a bőre, bármilyen apró kiütést vagy kipirosodást eltűntet. Még azon a borzasztó anyatejes kiütésen is csak ez segített. Ki se fogok próbálni mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 19.

Jucccc

2012. június 7.

Eddig még nem kentem a babámra, viszont az én arcom igen kedveli. Eleinte zsíros érzetet kelt, de hamar beszívódik, és kevés kell belőle. Jól táplálja a bőrt, nálam nem okozott pattanásokat. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 7.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Lanolin