Weleda

Ár:   3950 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jibjab, Módosítva: 2013. május 16.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ápolja, védi és tisztítja a baba és kisgyermek száraz bőrét. A biotermesztésből származó szezám olaj megőrzi a bőr puhaságát, a körömvirág (Calendula nyugtatja a bőrt.)

jibjab

2013. május 10.

Kis kiszerelésben vettem és az extrém módon kiszáradt kezemre összekevertem egy csepp Weleda bőrtápláló olajat egy pici pötty Weleda babpopsi krémmel. Szuper hatékony kombináció. érdemes kipróbálni. egy-egy borsónyi kell mindkettőből, vagy még annyi sem, így a kis kiszerelés 10 ml a krém és 10 ml az olaj nagyon sokáig elég. Nedves bőrön még hamarabb beszívódik és még hatékonyabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 10.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract