Weleda

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2013. december 6.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A gyermek vagy az érzékeny bőrű felnőtt bőrének mindennapos természetes ápolására, védelmére szolgál. Az ellenőrzött bio termesztésből származó értékes mandulaolaj és a szezámolaj az érzékeny bőrt puhává, selymessé varázsolja. A tiszta méhviasz és a bőr külső rétegével rokon gyapjúviasz védik a bőrt a kiszáradástól anélkül, hogy a bőrlégzést megakadályoznák. Az ellenőrzött bio termesztésből származó körömvirág és kamilla kivonatai a bőrre nyugtató hatással vannak.

Kiszerelés: 30 ml

Lena800805

2015. április 23.

Nagyon száraz bőrre remek. Én általában kézre, lábra szoktam használni. Nagyon ritkán, amikor extrém módon száraz a bőr az arcomon, akkor éjszakára bekenem vele, és reggelre sokat segít rajta. Az illata is kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 23.

Luca33

2015. január 4.

Mostanában a hideg idő miatt kezdtem el használni, korábban vettem leárazva. Elég olajos, aki ezt szereti, annak ajánlani tudom, szépen védi a bőrt. Amúgy szörnyen drága, de a kiszerelés sokáig elég, ha minden nap kensz belőle, akkor is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 4.

Josie

2013. december 11.

Én személy szerint ajakbalzsamnak használom (csodaszép nude-os fényt ad amúgy az ajkaknak) illetve herpesz utáni seb gyógyítására. Ja és még néha a kézfejeimet is bekenem vele. Az arcomra nekem túl sok, sajnos nem szereti az arcbőröm. Szóval kombinált, vízhiányos pofikára nem ajánlom!
Egyébként féláron vettem, nekem ennyit megért. Minden nap használom de így is alig hiányzik a tubusból. Kevésnek tűnik a 30 ml de nagyon sokáig elég lesz! Az, hogy nekem az arcomra nem jött be az még nem von le a termék minőségéből. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Lanolin