Weleda

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Balea11, Módosítva: 2013. május 13.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Egyéb

Alapja a finom, tiszta mandulaolaj, mely nagy mennyiségben tartalmaz telítetlen zsírsavakat, különösen selymessé teszi a bőrt és védi annak nedvességtartalmát. A finoman összehangolt citrusfélék illóolaja friss illatot áraszt, mely jótékonyan hat az egész testre, az érzékekre és a szellemre, ellátja azokat élénkítő impulzusokkal. A citrus frissítő olaj értékes ápolás a száraz bőr számára, megőrzi annak egészségét és rugalmasságát.

Összetétel: Mandula Olaj, Citrom Olaj, Természetes Illóolajok Keveréke

Neubauter

2018. május 30.

En is zuhanyzas utan hasznalom. Kellemes az illata, gyorsan beszivodik, nem hagyott foltot sem, a hidratalo hatasa is rendben van. A nyari melegben szuper :) 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Vika

2015. június 23.

Én a lábamra használom szőrtelenítés után. Nagyon finom, friss citrusos az illata. Szeretem, mert hamar beszívódik a bőrbe. Zuhanyozás után is nagyon jó, a száraz részekre szoktam belőle tenni pl. a könyökömre. Kevés is elég belőle, lassan fogy. Nagyon praktikus termék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 23.

Lena800805

2015. április 23.

Tusolás után vizes bőrre szoktam kenni, finom puha lesz tőle a bőröm. Az illata csodás, frissítő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 23.

Balea11

2012. március 14.

Nekem nagyon pozitívak a tapasztalataim. Az illata nagyon jó,igazi citrusos :) elég belőle egy keveset felvinni a bőrünkre,mert könnyen eloszlik és hamar felszívódik. Utána sokáig puha marad a bőröm. Mindenképpen újra fogom vásárolni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 14.

encimokus

2012. március 11.

Karácsonyi weleda csomaghoz volt egy 50 ml minta ebből az olajból. Nagyon finom, citrusos illata van, könnyen felszívódik, gondolom az alkoholtartalma miatt. Teljes árban meglehetősen drága, otthon is elkészíthető hasonló keverék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 11.

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil