Weleda

Ár:   1440 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1499 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: margarita.mails@gmail.com, az összetevőket feltöltötte: cwfan, Módosítva: 2020. május 29.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ajakápolók
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1499 Ft

2020-ban megújult összetétel!

Bőrbarát, tiszta összetevőkkel, mint a jojobaolaj, sheavaj, kandelilla- és a rózsaviasz hosszan tartó ápolást biztosít. Természetes módon hidratálttá teszi és megakadályozza az ajkak kiszáradását. Puhává varázsolja, és bársonyos fényt kölcsönöz az ajkaknak. Enyhén vaníliás-rózsás illatú.

Ár: 1390 Ft , Eladó: Wellbe
Ár: 1499 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Reci81

2020. március 19.

Finom mézes illata van, sokkal jobb természetesen mint a labellok illetve tàrsaik, de nàlam sajos nem tudta kiütni a sajnos szinteikus carmexet. Azért kettes szàmunak megmarad, bocsi Weleda. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 19.

dod09

2020. február 5.

Állandóan ki volt száradva az ajkam, de kb egy éve kezdtem használni. Nem kell állandóan kenegetnem az ajkam, elég naponta 1-2x, mégis hatásos, egy nap alatt rendbeteszi, akarmennyire is ki van cserepesedve. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 5.

Judita88

2020. január 27.

Akcióban vettem a DM-ben, a sok sok kipróbált ajakápoló után ezzel meg is találtam az igazit. Nekem nagyon tetszik a propoliszos, mézes illata, és az, hogy a Labellónál és társainál kicsit keményebb az állaga. Sokáig elég, nem igazán tudom leírni, de nem olyan fullasztó zsíros érzés ha ez van a számon, mint a legtöbb ajakápolónál, és mivel nem olyan olvadósan csúszós, szilikonos krém, ezért rúzs alá is fel szoktam vinni vékony rétegben. Ha egyszer elfogy, biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

Celia

2019. június 9.

Az összetevői miatt vettem meg elsősorban. Habár elég kemény az állaga, emiatt többször kell átmennem vele a bőrön, és nem is puhít exrém mértékben, a hatása meglepő módon igen hosszantartó, tehát nem kell 1-2 óránként használnom, mint a legtöbb társát. Néha napi 1-2 alkalom is elég, ami nálam, ajakápolófüggőnél igen nagy szó. :D Az ára tényleg elég borsos, de tekintve, hogy tényleg sokáig elég, azt mondom, végülis megéri. Még nem tudom, újraveszem-e, de a fent említett jó tulajdonságai miatt (összetevők + hosszantartó hatás), simán elképzelhetőnek tartom, hogy igen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 9.

adra

2018. november 22.

Ár/ érték arányban erős 1-es. Gyógyszer szedés miatt állandóan hámló, száraz a szám, gondoltam majd ez a jó kis szuper összetételű ajakápoló megment... Rászánom a pénzt.. Hát nem. Kalap lócitromot sem ér, száraz cserepes ajkakkal nem tud mit kezdeni, csak ráül egy plusz zsíros rétegként.. Be sem szívódik rendesen, vagy ha igen maximum szárít. Úgy látszik maradok a 299-es baleás ajakápolónál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

rrituss

2018. október 25.

Én szeretem, sok év keresgélés, próbálgatás után találtam rá. Nekem sokat segített, és nem kell végre 10 percenként kenni, hogy hidratáltnak érezzem az ajkaimat. Nyáron sem kellemetlen, télen is beszívódik, és az illata is kellemes számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

Niphredil

2018. október 10.

Meg van már jó egy éve is, hogy ilyen ajakápolót vettem magamnak, az árát már vételkor is kissé sokaltam, ugyanis ez volt az addigi legdrágább, amit vettem. Hát még utána, mivel nem ért szinte semmit, kenhettem éjjel-nappal, vastagon, vékonyan, semmi hatása nem volt. Direkt azért vettem, hogy a szép, gazdag összetételével majd szépen helyre jön az akut cserepes, folyton kirepedt ajkam, magát a rudat is kicsit keménynek találtam egyébként. Így ez is beállhat a Weledás csalódásaim közé, mert sajnos a legtöbb termék ebből a márkából rajtam valahogy nem működik, van, ami még rontott is a problémán, amire vettem. Nagy nehezen elfogyott, ha már megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

CherryCoke

2018. augusztus 4.

Ha nagyon rámászok az 1-2€ bio ajakápolókra és már 10 percenként kennèm magam, akkor ez mindig lenyugtatja az égô függôségemet. Viszont az ára miatt 4-es, emiatt mindig rámegyek az olcsókra. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

Banszky

2018. május 6.

Színtelen,sajnos nem szagtalan,hanem büdös. Meg drága. Nem rossz termék de bőven tud ennyit egy olcsóbb kategóriás termék is,mint ez az ajakápoló. Pedig szeretem a Weledát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

Trixi

Korcsoport: >54
2017. július 17.

Sajnos az illata borzalmas, semmi köze a vaníliához vagy a rózsához szerintem. Nem volt teszter a boltban, így vakon vettem meg, elsősorban az összetevői miatt. Egyszer próbáltam ki, nem érzem, hogy jobb lenne a hatása, mint az olcsóbbaké.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. július 17.

Emolliensek: Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citronellol, Benzyl Alcohol, Geraniol, Citral, Eugenol, Farnesol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.