Weleda

Ár:   1440 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Wellbe-n 1390 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: margarita.mails@gmail.com, az összetevőket feltöltötte: Debbie, Módosítva: 2011. november 18.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ajakápolók
Vedd meg online: Wellbe, 1390 Ft

Ár: 1390 Ft , Eladó: Wellbe

asztromélia

2017. június 16.

Nekem sok (sok sok sok sok sok sok) másféle után a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 16.

Nekem sok (sok sok sok sok sok sok) másféle után a legjobb.

Melis

2017. május 30.

Nem ragad, nem hagy olajos érzetet. Egyszerűen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 30.

Nem ragad, nem hagy olajos érzetet. Egyszerűen jó.

Moringa

2017. április 5.

Nagyon jól hidratál! Ez az egyik SOS termék amit használok ha nagyon kiszárad a szám

KatalinKelemen

2017. január 3.

Minden télen begyulladnak az ajkaim, kiszáradnak, mélyen berepednek,véreznek, és nagyon fájnak, és eddig csak a kortizol krém segített rajtuk. Tavaly a bőrgyógyászom azt ajánlotta, hogy próbáljam ki ezt, mert az egész családja ezt használja, és náluk bevált. Igaza lett, ennél jobbat még nem találtam! Éjszakára a szemem környékére is szoktam használni ha nagyon kiszárad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

paisagem

2016. október 23.

Nagyon jó ajakápoló. Nem szokik hozzá a bőr, és cask néha néha kell bekennem vele a szám, utána több napon át egészséges marad a bőr. Más terméktől két nap után cserepes lett a szám, aztán mindig többet és többet kellett használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 23.

Wandus

2016. június 27.

Télen szoktam használni, nyáron nekem túl sok, viaszos érzetet hagy az ajkamon. Az állagát és az illatát is nagyon szeretem. Nem engedi kirepedni a bőrt hideg, szeles időben sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 27.

tundicke

2016. június 26.

Hosszú ideig szenvedtem a szám és környékével. Borzasztóan száraz volt, viszketett, piros ekcémás folt volt az orrom alatt. Az összes létező ajakírt, és mindenféle kenőcsöt kipróbáltam, de ez volt az egyetlen ami pár nap alatt tökéletesen rendbehozta. Sajnos most megint megjelent a piros folt az orrom alatt, sajnos most nincs olyan gyógyító hatása :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 26.

CBlue

2016. június 21.

Egyik kedvenc ajakapolom. Szamomra az illata finom, nem tul rozsas, hanem inkabb vanilias. Jol kenheto, iztelen. Szep, puha, hidratalt az ajkam tole. Ruzs ala es fole is hasznalom es csak onmagaban is. A csomagolasa stabil, nem torik, nem kopik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 21.

tugabi

2016. május 10.

Természetes összetevői miatt esett a választásom rá. Nem szárad ki utána a szám és nem kell azonnal újra kenni, mint más ajakápolónál. Az illata nem az én esetem sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 10.

Floi

2016. április 9.

A primus natúr és a carmex ajakápolóival használom felváltva a tökéletes hatás érdekében. Sokfélét próbáltam már bio vonalon, de szerintem ez a weleda a leghatékonyabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 9.

Emolliensek: Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba
Illatanyagok: Rosa Damascena (Rose) Extract, Citronellol, Benzyl Alcohol, Geraniol, Eugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Rózsavirágból előállított viasz. A CosIng besorolás szerint maszkoló (nem kívánt ízt, illatot semlegesítő) segédanyag. A Dr. Hauschka honlapja szerint viszont a rózsaviasz egy könnyű, légáteresztő réteget képez a bőrön, mely így védi a bőrt a káros külső hatások ellen.

A rózsa kivonata. A CosIng szerint ez egy maszkoló (nem kívánt íz, illat semlegesítése), tonizáló összetevő. In vitro (azaz kémcsőben végzett) tanulmány szerint  a rózsa kivonatnak anitoxidáns hatása is van.