Weleda

Ár:   1440 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Wellbe-n 1390 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: margarita.mails@gmail.com, az összetevőket feltöltötte: Debbie, Módosítva: 2011. november 18.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ajakápolók
Vedd meg online: Wellbe, 1390 Ft

Ár: 1390 Ft , Eladó: Wellbe

Szmrs

2016. január 30.

Az eddigi legjobb ajakápoló amit valaha használtam,pedig ezer félét kipróbáltam már!
Ha kisebesedik a szám és ezzel naponta többször "vastagon" bekenem, egy nap alatt elmúlik.
Ezzel az ajakápolóval sikerült minimálisra szorítanom a száj kenegetést,mert tényleg hidratáltan tartja a szám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 30.

KezdoManias

2015. november 25.

A natúr vonalról még a jobban használhatók közé tartozik, viszont valahogy nem az igazi. Kellemetlen az íze, nálam csak átmeneti hatású a hidratálása. Ár-érték arányban így közepeske. Megint csak bebizonyosodott, hogy sajnos kőolajszármazék-függő vagyok...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 25.

szabinapal

2015. április 22.

Jó ajakápoló értékes anyagokkal, gazdagon hidratáló állaggal. Az illatát nem kedvelem, nagyon töményen rózsás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 22.

AnitaHorvath

2015. március 7.

Jól hidratál, de nekem egyfolytában újra kell kennem, és számomra eléggé émelyítő a tömény rózsás illata is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 7.

fatika0099

2014. augusztus 15.

Nagyon Nagyon jó nekem bevált !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

Nagyon Nagyon jó nekem bevált !

eandi

2014. július 12.

Szinte mindig ezt használom, nagyon szeretem, főként esténként. Nagyon puha, bársonyos érzést nyújt. Nekem az illata is tetszik, igaz nagyon kedvelem a rózsás termékeket. Nagyon jó összetevői vannak, többször újravásároltam. Próbáltam más natúr ajakápolókat, de nekem csak ez vált be. Könnyen kezelhető, jól hidratál, intenzív illatú, igaz picit drága, de szerintem megéri befektetni rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 12.

Виктория

2014. február 18.

A hatása nagyon jó, de az illata miatt nem bírom sokáig elviselni magamon, ezért csak ajakradírozás után, vagy ha szükséges, éjszakára használom. Erre a két célra tökéletes. Az összetevői szépek, az ára viszont nagyon magas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 18.

Kriszti74

2014. február 3.

Ezt használom jelenleg, nekem a rózsaillat kicsit sok, és ha hideg van (a kabátzsebemben is szoktam tartani), nagyon kemény lesz. Egyébként elég jó, és ráadásul csak természetes összetevői vannak. Ami még hátrány, az ára. 1300 körül van, ami szerintem elég sok. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 3.

Tvylvis

2013. december 11.

Szerintem ez egy jó ajakápoló. Én nem éreztem sem fura utóízt, nem kukacosodott stb., ahogy többen lent írták. Az állagában sincs semmi különös a többi stiftes ajakápolóhoz képest, és az illata sem olyan erős. Az összetevői szépek, és nem mindegy, mit nyalok le a számról. Egyedül azért vonok le egy pontot, mert pl. a Lavera ajakápolóinál nem jobb, viszont azok kicsit olcsóbbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 11.

bodnar.nicky

2013. október 29.

Az eddigi legjobb ajakápolóm! Nagyon meg vagyok vele elégedve, mióta használom nem volt kiszáradva a szám, szépen hidratál. Ajándékba kaptam, de ha elfogy biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 29.

Emolliensek: Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba
Illatanyagok: Rosa Damascena (Rose) Extract, Citronellol, Benzyl Alcohol, Geraniol, Eugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Rózsavirágból előállított viasz. A CosIng besorolás szerint maszkoló (nem kívánt ízt, illatot semlegesítő) segédanyag. A Dr. Hauschka honlapja szerint viszont a rózsaviasz egy könnyű, légáteresztő réteget képez a bőrön, mely így védi a bőrt a káros külső hatások ellen.

A rózsa kivonata. A CosIng szerint ez egy maszkoló (nem kívánt íz, illat semlegesítése), tonizáló összetevő. In vitro (azaz kémcsőben végzett) tanulmány szerint  a rózsa kivonatnak anitoxidáns hatása is van.