Weleda

Ár:   1440 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Wellbe-n 1390 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: margarita.mails@gmail.com, az összetevőket feltöltötte: cwfan, Módosítva: 2020. május 29.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ajakápolók
Vedd meg online: Wellbe, 1390 Ft

2020-ban megújult összetétel!

Bőrbarát, tiszta összetevőkkel, mint a jojobaolaj, sheavaj, kandelilla- és a rózsaviasz hosszan tartó ápolást biztosít. Természetes módon hidratálttá teszi és megakadályozza az ajkak kiszáradását. Puhává varázsolja, és bársonyos fényt kölcsönöz az ajkaknak. Enyhén vaníliás-rózsás illatú.

Ár: 1390 Ft , Eladó: Wellbe
Ár: 1499 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

cirmok

2011. november 9.

megvettem (többszöröse az ára a többi ajakápolónak), kipróbáltam, majd azzal a lendülettel el is ajándékoztam. Az íze nagyon erős, majd néhány perc múlva keserűvé, kaparóvá vált a számon. Kis csíkokban összegyűlt a szám sarkában. Egyértelmű pénzkidobás volt. (Eddig egyetlen Weleda termék sem vált be, pedig mindig nagyon reménykedtem, szeretném szeretni ezt a márkát.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 9.

Emolliensek: Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citronellol, Benzyl Alcohol, Geraniol, Citral, Eugenol, Farnesol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.