Weleda

Ár:   7999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Wellbe-n 6790 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Lyric, Módosítva: 2016. február 15.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Wellbe, 6790 Ft

Az intenzív szérum értékes, bio hatóanyagokat tartalmaz, melyek a bőrbe jutva azonnali eredményt érnek el. Csökkenti a ráncokat és feszesíti a bőrt. A gránátalma olaj megköti a szabad gyököket.

Ár: 6790 Ft , Eladó: Wellbe
Fizetés: Online bankkártyás fizetés, átutalás, utánvételes fizetés, Szállítás:DPD futárszolgálattal, DPD csomagpontra
livtyke91

2019. június 12.

Hát én ezt nem sok sikerrel alkalmaztam, nem is vásároltam újra...Bár az is lehet, hogy túl sokat vártam tőle...mert egybéként meg általában a weleda termékekkel elégedett szoktam lenni...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

bakcso

2018. december 30.

Könnyű, gyorsan felszívódó gél. Hatékonyságáról még nem tudok írni, mert pár napja vettem, de a bőröm szereti, gyorsan beszívódik és utána kellemes érzés.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 30.

Anetta80

2018. december 1.

Most szereztem be a dm-ben. Eddig nagyon elégedett vagyok vele. Jól hidratál, könnyű eloszlatni és kevés kell belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 1.

natasa

2016. december 28.

A Dm-ben vettem egy kis kiszerelést, mert kíváncsi voltam rá. Gyorsan beszívódik, nem ragad utána a bőr. Illata halovány. Önmagában nem használnám, én a Weleda rózsás hidratálóját kenem rá. Így együtt jól működnek. Vízhiányra jó kis páros, jól lehet sminkelni is, nincs kukacosodás (néha tapasztalok ilyesmit, ha többféle arcápolót is használok egyszerre). Nem tudom, hogy megveszem-e a nagyot, még egy kis kiszerelést megpróbálok, talán. Egyébként nekem a kicsi hetekig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 28.

senskin

2015. május 30.

Nekem egy 7ml van meg, gondolom ez is az a fajta, ami nekem van, mert ugyanez van ráírva. Nekem tökéletes krém és primer alá. Smink alá is nagyon jó. Nekem bejött, de mivel sok szérumom van még később veszem újra. Olyan feszes, egyenletes lett a bőröm. Semmi gond nem volt a sminkeléssel sem.
Önmagában viszont nem ajánlom, van benne alkohol, de hát melyikben nincsen...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 30.

Önmagában viszont nem ajánlom, van benne alkohol, de hát melyikben nincsen...:)

pamacs

2014. február 8.

A nappali és az éjszaki krémek alá használom (ue. a gránátalmás Weleda) és együtt tökéletesen hatákonyak.
Csak a szérum magában nem hat látványosan!
Szerintem ez kicsit fellazíthatja a bôrt (érezni kissé alkoholhoz hasonló szagot), ami miatt könnyebben bejut a krém a bôrbe.
Sokáig is tart, 4 hónapja majdnem minden nap használom és még bôven van benne.
Ötös.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 8.

Csak a szérum magában nem hat látványosan!
Sokáig is tart, 4 hónapja majdnem minden nap használom és még bôven van benne.
Ötös.

manócska

2013. január 11.

Sokáig próbálkoztam ezzel a szérummal, a 10 ml kiszerelést vettem többször a dm-ben. Hidratáló hatása tökéletes, de ezen kívül szinte semmit nem használ. Még csak látszatra sem feszesíti a bőrt, a ránctalanító hatása nulla. Elég drága, és ennél sokkal hatásosabb termékek kaphatók. Nem ajánlom, és nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 11.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice , Prunus Spinosa Wood Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice