Weleda

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. augusztus 30.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A gránátalma hatóanyagait tartalmazó értékes olaj elősegíti a bőr természetes megújulását és selymessé varázsolja azt. A bizonyítottan antioxidáns hatású gyümölcskivonat, segít megelőzni az idő előtti öregedést és rendszeres használatával bőre életerős és szép lesz.

Kiszerelés:100ml

dorakrem

2019. január 26.

Arcomra vettem, de inkább "testápoló" olajként használom. Szeretem az illatát, de egyetértek az előttem szólóval, kicsit tömény illat az arcra. Nekem nem okozott csalódást, sokáig elég, bár csodát eddig nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 26.

CherryCoke

2018. augusztus 19.

Én is anno az itteni vélemények alapján vettem meg és tényleg szuper. Ha este felrakom, reggel -3 évvel néz ki az arcom viszont túlságosan zavar a benne lévô parfüm amit az arcomra rakok. Emellett az is fura, hogy gránátalmás olajnak adják el, miközben ez csak 8. a listában szal kb kölles vagy jojoba olajnak lehetne nevezni. JA meg kókusz olaj detto ugyanezt az effektet hozza reggelente szóval 3 csillag mert azért szép olaj koktél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Mova

2017. szeptember 13.

********** nincs mégegy termék, amelyet ennyiszer vettem újra. Egyszerűen mindig lesz otthon ! Tökéletes, pár csepp és csodásan kisimít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Szimat

2015. október 23.

Csatlakozom az előttem szólóhoz: szintén itteni hype-olás hatására vettem, és nálam is nulla volt, amit ez a termék letett az asztalra. Próbáltam nedves és száraz arcra is felvinni, de sehogy nem működött: zsíros, olajos érzés (és küllem!) maradt, de ami a legelszomorítóbb: képes volt irritálni is a bőröm, egy csomószor viszketett tőle. Nem is értem, miért, az is lehet, hogy a vérkeringést pezsdítette fel, és ez nálam az alap érzékenység miatt ilyen vacak formában jelentkezett, vagy szimplán nem vagyunk barátok a gránátalmaolajjal külsőleg alkalmaza. Szóval arcra nem jött be, testápolóhoz adagolva kenegettem még, aztán elfelejtkeztem róla, és pár hónap alatt meg is romlott a maradék 1/3 üvegnyi olaj. Az illata egyébként alapból tetszett, de ilyen célra parfümöt használok:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 23.

Christal

2014. november 11.

Az itteni pozitív vélemények hatására vettem meg ezt az olajat de én sajnos semmit nem tapasztaltam az általatok felsorolt pozitív hatásokból. Igaz még csak 3 napja használom, de ennél többet vártam. Szerintem ez egy nagyon nehéz olaj és nekem reggelre sem szívódik be egyáltalán! kombinált a bőröm, de a száraz és a zsíros részek egyaránt olajosan csúszósak még reggel is. Puhaságot csak akkor érzek, ha szárazon letörlöm az olajat, de ha vízzel, vagy arctisztítóval, máris száraz és húzódik. Ráncaim még nem nagyon vannak, inkább megelőzésre vettem, de mikor ezt használom, a szemem körüli apró kis ráncok még jobban látszanak, mint enélkül! Szóval nincs mire csillagot adjak, mint olaj, még az ötöd ennyibe kerülő babaolajam is jobb ennél, arcápolóként pedig semmit nem csinál. Mivel jó drága, ha már megvettem azért elhasználom, és ha valami csoda folytán elkezdene hatni a bőrömön, akkor átpontozom, de sok reményt nem fűzök hozzá :-(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 11.

Kencefice

2014. január 22.

Ha nem tudnám, hogy képtelenség, azt mondanám, hogy ránctalanít. Valószínűbb, hogy arról van szó, hogy nagyon kipihentté teszi reggelre az arcot.
Sokáig használtam az éjszakai krémjét a márkának és azzal is meg voltam elégedve, de ez sokkal jobb és ár-érték arányban is jobban megéri. A hatalmas kiszerelés valószínűleg annak szól, hogy ezt testre (is) ajánlják, de én csak az arcomra használom és így nagyon lassan fogy.
Jojoba olajjal ráadásul még keverem is, nehezen szívódik be, nagyon olajos érzetű de reggelre nagyon látványos a különbség. Semmilyen pattanást nem okozott.

Nagyon finom az illata is, de ha irdatlan büdös lenne, akkor is használnám, mert teljesen rá vagyok kattanva:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 22.

pitypango

2013. november 18.

Én is arcra használom, illetve kicsit lejjebb is nyakra, dekoltázsra. Kellemes, citrusos illatú, közepesen híg állagú olaj, az éjszakai rutinom részévé vált. Szemkörnyékre is bátran tapogatom, reggelre puha, kisimult arccal ébredek. Az évszakváltástól megbolondult bőrömet alaposan hidratálja, egy pattanást sem okozott, pedig most, ha csak egy csokira ránézek, már attól kipattogok. Igyekszem sötét, hűvös helyen, tárolni, mert az biztos, hogy nagyon sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 18.

Flami

2013. szeptember 20.

2013.05.28.
Én is köszönöm! :)
Ezt is az itteni vélemények alapján vettem meg, mint annyi mást....és egyelőre el vagyok ájulva a hatásától.
Arcradír után használom főleg a ráncokra (szemkörnyékre is), nem irritál és reggelre valami egészen fantasztikus friss, kisimult, puha arcbőrt csinál, öröm belenézni a tükörbe!
Nappalra is szoktam pár cseppet használni, nem csillog vészesen.
Az illata is kellemes.

2013.09.20.
Lassan négy hónapja használom minden nap, reggel és este és kb. megvan a háromnegyed üveg. Átlépett az egyedüli ránctalanító készítményemmé és egyszerűen imádom. Nagyon, de nagyon hatásos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 20.

2013.05.28.
Én is köszönöm! :)
Nappalra is szoktam pár cseppet használni, nem csillog vészesen.
Az illata is kellemes.

2013.09.20.

bogibooo

2012. március 26.

köszi! tegnap a Coca Cola testébresztő aerobik napon vetem egy 10mls kiszerelést...hát csodálatos!!!:) én is éjszakára használtam, hát reggelre gyönyörű lett a bőröm tőle...ilyen bársonyosan puha csak ritkán szokott lenni (na nem azért, mert konkrétan nincs vele problémám, elég szép, de ettől...). Mint a mesében! ja és a 10ml-s 360körül volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 26.

UnVraiAnge

2011. szeptember 25.

A Glossyboxomban megbújva érkezett ez az olaj és az őszintét megvallva nem is tudom, hogy tudtam eddig élni nélküle! Nagyon gazdag, tömény textúrájú, míg az illata eközben könnyed, gyümölcsös, na de a legfontosabb a hatása, ami egyszerűen fenomenális! Azonnal ápolja, regenerálja a bőrt, és ha lefekvés előtt használjuk, akkor reggelre garantáltan 3 hónapos csecsemőként fogunk reinkarnálódni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 25.

Emolliensek: Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Oil
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Citral, Eugenol, Coumarin, Farnesol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.