Weleda

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: melange, az összetevőket feltöltötte: diamissy, Módosítva: 2012. április 29.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek

A könnyen beszívódó arckrém a bőrt láthatóan feszessé, rugalmassá és simává varázsolja. Az intenzív nappali ápolókrém véd az erős környezeti hatásoktól, támogatja a bőr sokrétűn funkcióját.

A Weleda Írisz nappali krém biztosítja a bőr nedvességegyensúlyát egész napra.

Felhasználás: reggelente vigyük fel a megtisztított arc és dekoltázs bőrére és masszírozzuk be. Make-up alapként is szolgálhat.

Macsek23

2014. május 4.

Véletlenül ezt vettem a nappali hidratáló helyett. Furcsa, nem a megszokott illat, sokkal erősebb, töményebb az illata, nem naturkozmetikumhoz illő. Hatásáról majd később. 4 csillag megelőlegezve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 4.

adrikanemeth

2012. december 27.

Én is ezt a hidratálót használom a kombinált bőrömre. Igaz, mivel kicsit zsíros, ezért én csak éjszakára használom, reggelre pedig csodálatosan puha tapintatású lesz a bőröm. Ez az első "éjszakai" krémem, ami láthatóan szebbé varázsolja a bőröm. Szóval imádom és csak ajánlani tudom. A 30 ml-es tubus bár elsőre kicsinek tűnik, nagyon gazdaságos, akár hónapokig is elég.
Update:
Már nem bírja a bőröm. Túl sok lett. Az egész arcom pattanásos lett tőle. Hetekig tartott, mire rendbe tudtam hozni. Szóval a 3. tubust már csak kézkrémnek fogom elhasználni. Valószínű, hogy a zsíros/kombinált bőrömnek túl sok volt a krémben található olaj. Szóval most valami jó kis olajmentes natúr krémet/gélt keresek, ami hidratálná a bőröm, de nem zsírosítaná, sőt mattítaná. A makacs, mélypattanások miatt leveszek 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 27.

Update:

Rosefan

2012. július 9.

Nekem elég jó volt ez a krém, tényleg könnyű, elhasználtam, de nem veszem újra, mert akné elleni krémet használok, és nincs szükségem más hidratálóra. Főleg így nyáron nem. A Helia-D egyébként jobban bevált, hiába csodás natúr kozmetikum ez a krém. Alapból nem válnak be a natúr cuccok, nem tudom miért, pedig azokat preferálnám...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 9.

Hibiszkusz

2012. május 16.

Nem vált be ez a krém. Vártam hogy kipróbálhassam végre, mert nagyon jókat olvastam róla, de mégis csalódás volt. Nem nagy, de csalódás. Hidratált, de nem szerettem az illatát, és valami fénylő réteget hagyott a bőrömön. Jól kenhető, könnyű krém volt, sokáig elég volt a viszonylag kis mennyiség, de valahogy nekem mégsem volt okés a cucc. Biztos nem veszek még egyszer ilyet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 16.

Alice83

2012. január 23.

Ezt a krémet használom sminkalapnak, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Nem okoz pattanásokat, simít, hidratál, tényleg ötös..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 23.

karli

Korcsoport: < 18
2011. december 26.

Féltem egy kicsit tőle, de nagyon érdekelt is, olyan vegyes tapasztalatokat olvastam vele kapcsolatban. Nekem kombinált bőröm van /T vonal zsíros, orcák szárazak/, néha vannak pattanásaim. Éjszakára használom kb egy hete, amikor felkenem zsíros, de egy kis idő elteltével beszívódik, és meglepő módon teljesen normál kinézetű lesz a bőröm. Új pattanásom nincs amióta ezt használom, de egy hét még nem sok, majd meglátjuk, de úgy gondolom eddig szuper.
Ja, és én kipróbáltam smink alá is, és úgy is bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2011. december 26.

Ja, és én kipróbáltam smink alá is, és úgy is bevált!

lozmor

2011. május 31.

Egy Dr Hauschkás kozmetikus ajánlotta, egekig magasztalta nekem, hogy a kombinált-zsíros bőrömre milyen jó lesz. De sajnos túl sok volt ez a krém, nagyon fénylett tőle az arcom, zsírosított, sminkalapnak nappalra abszolút nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 31.

annuska

2011. április 20.

Egyszer kipróbáltam, nem volt rossz, de igazából nem is hatott meg. Valószínűleg inkább az én bőrömmel volt gond, nem a krémmel, mert az arcbőrömön időnként jelentkező túlérzékenységi tüneteket nem befolyásolta a használata. Én azoknak ajánlanám, akinek elegendő a bőréhez egy alapápolás is.
Nagy előnye, hogy olcsó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. április 20.

Nagy előnye, hogy olcsó!

natasa

2011. március 27.

Ha jól látom a képen, ez a hidratáló krém. Én azt használtam (és nem a nappali krémet). Akkor akadtam rá, amikor mindenféle kencével kinyírtam az arcbőrömet, és tele lett kis pattival, zsírosodott, de a szárító tonikoktól meg helyenként száradt. A calendula babaszappannal (szintén weleda) mostam az arcom és az iris hidratálóval hidratáltam. Nagyon jó kis páros volt. Pár hét alatt rendbe tette az arcbőrömet. Könnyű hidratáló, egyedi illattal. Hamar beszívta a bőröm, nem maradt utána idegesítő filmréteg. Nem zsírosít. Szépen hidratál. Ha jól tudom, már megváltozott a csomagolása. Az összetevői nem tudom, változtak-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. március 27.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel), Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Vitaminok: Glyceryl Linoleate

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).