Weleda

Ár:   3320 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Wellbe-n 3290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2011. július 25.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Wellbe, 3290 Ft

A hidratáló krém nemcsak a bőr vízháztartását szabályozza, hanem a faggyútermelést is, így jól kiegyensúlyozza a bőr zsíros és száraz területei közti különbséget.  Az intenzíven hidratált és ápolt arcbőr selymesen lággyá, frissé és természetesen széppé válik. Gyorsan felszívódik, bőrgyógyászatilag tesztelt. Kiváló alapja a nappali sminknek.

Minden bőrtípus esetén használható.

Felhasználás: Reggelente az arc (nyak vagy dekoltázs) bőrére vigyük fel, majd finoman masszírozzuk be.
Tartalmazza az írisz gyökerének kivonatát. Ez a növény hosszú ideig tartó vízhiányban sem szárad ki, mert képes a vizet megkötni, hiány esetén óvatosan adagolni, mint ahogy ezt az ember bőre is teszi, ha egészséges. A termék további alkotói, a tiszta növényi olajok ápoló hatásúak, a természetes viaszok selymessé, puhává varázsolják a bőrt. Az illóolajok éltetően hatnak, illatukkal az érzékeken keresztül az egész embert frissítik.

Tartalmaz: írisz gyökér és körömvirág virágának vizes alkoholos kivonata, varázsdió vizes-alkoholos desztillátuma, jojobaolaj, glicerin, zsírsav glicerid, méhviasz hidrolizátum, agyag, xantan (természetes forrásból), méhviasz szappan, természetes illóolajok keveréke
Az alapanyagok bio termesztésből származnak.

Öko teszt minősítés: Nagyon jó.

Ár: 3290 Ft , Eladó: Wellbe
Firenzisz

2015. június 10.

Szívesen használom ezt az arckrémet. Gyorsan beszívódik, a vízhiányos bőröm kimondottan szereti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 10.

Macsek23

2014. április 17.

Egyik kedvenc arckrémem. Finom illat, hidratál, gyorsan beissza a bőröm. Egyszerűen tökéletes ebben az árkategóriában. 25%- os kuponnal pedig 3000 alatt van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 17.

hajasbaba

2013. július 26.

Nekem pillanatok alatt beszívja a bőröm még ebben a 40°C-os kánikulában is, és egyáltalán nem csillog az arcom, bár mattnak nem is matt, hanem egy egészséges, természetes fényt ad, mintha ragyognék. Az illata is nagyon tetszik, tényleg erős, de csak addig míg felkenem, utána nagyon diszkréten lehet csak érezni, de én imádom. Nagyon jól hidratál és olyan, mintha csökkentené a gyulladást is. Komolyan mondom, ha bele nézek a tükörbe, olyan mintha egy jobb fajta BB krémet kentem volna az arcomra :O Imádom ezt a krémet és a márkát is! Drága, de egy borsónyi is elég, így sokáig kitart, meg az összetevők is nagyon szépek, a jojoba olaj meg külön kedvencem. Nekem megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 26.

encimokus

2013. március 31.

Ahhoz képest, hogy nappali krém, nekem elég lassan szívódik fel még így télen is, pedig egy borsónyit kenek csak fel a bőrömre. Nyárra már nem lesz jó. Amúgy jól hidratál, bár elég erős, növény illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 31.

Vik89

2013. március 29.

Zsíros, problémás bőröm van, ami télen hajlamos a kiszáradásra is. A bőrgyógyászom ajánlotta ezt a krémet. Nekem bevált! Szépen hidratálja a bőrt, anélkül, hogy (nálam) további mitesszereket és pattanásokat okozna! Alapozó alá használom minden nap. Kevés is elég belőle, sokáig kitart. Használtam már jóval drágább krémeket is, de a nyomába sem érnek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 29.

jadviga86

2013. március 6.

A legtökéletesebb arckrém számomra, amivel valaha is találkoztam. Nagyon jól hidratál, feltölti a bőröm élettel, a pattanásaim eltűntek tőle. Sminkalapnak is remek. És nem utolsósorban csak természetes anyagokból áll, így aztán valóban 5-ös, sőt csillagos 5-ös jár neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 6.

Csipike

2012. június 10.

Nekem sajnos olyan bőr jutott ami időnként és egyes területeken még pattanásosodik de már elkezdtek megjelenni az apró kis ráncok, nekem ez a krém erre a megoldás, amióta használom szépen javul a bőröm, a pattik szinte teljesen elmúltak, és a ráncok is halványultak. Többen írták azt, hogy a bőrük fényes, zsíros lesz tőle, először én is így éreztem, azután rájöttem, hogy túl sokat kentem belőle, ahogy előttem is írták egy borsószemnyi elég, így hat jól és persze tovább is tart.
Update: Ahogy bejött a melegebb idő nekem is sok lett akármilyen keveset kenek belőle, szóval nyárra én sem ajánlom kombinált bőrre, most átváltottam könnyebbre (Börlindre) és ezt elteszem őszre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 10.

Makk Zsuzsó

2012. május 23.

Elvileg ez a krém a Weleda legkönnyebb hidratálója. Én szeretem a testesebb (zsírosabb) krémeket, de ez még nekem is sok. Legalább 1,5-2 óra, mire teljesen felszívódik, ezért inkább csak hidegebb időben használom. Hidratálni hidratál, keverni szoktam aloe verával, úgy mégjobb. Nem lett tőle se több, se kevesebb mitesszerem. Szerintem ez a krém éjszakára a legjobb. Ár/érték arányban viszont alul marad. Ennyi pénzért sokkal hatékonyabb natúrkozmetikumokat is lehet kapni, pl. Ilcsi. Attól tartok, eléggé túl van értékelve ez a Weleda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 23.

Ancsi78

2012. május 21.

Megvettem és használom egy ideje, de nem igazán vált be. A bőröm állapotán semmit nem javított. Nem mérsékelte a zsírosodást és a hidratáló hatása se kiemelkedő. Nappalra egyáltalán nem tudom használni, mert tök zsíros lesz tőle a bőröm. Az illata szerintem túl erős. Az alkohol az INCI 3. helyén van, ami szintén nem túl szerencsés. Elhasználom, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 21.

Balea11

2012. április 23.

Pár hónapja használom és nagyon elégedett vagyok. Az illata is nagyon kellemes, gyorsan beszívja a bőröm.
Egyáltalán nem nehezíti el a bőrömet, nem lesznek tőle pattanásaim mint az eddig próbált krémeknél.
Hiába csak 30ml nagyon sokáig elég,mert sokkal kevesebb kell belőle mint egy átlagos arckrémből.
Az összetevői is jók! Szóval én mindenkinek ajánlom,hogy próbálja ki :)
Sminkalapnak is jó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 23.

Az összetevői is jók! Szóval én mindenkinek ajánlom,hogy próbálja ki :)
Sminkalapnak is jó!

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Vitaminok: Glyceryl Linoleate

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).