Weleda

Ár:   3320 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Wellbe-n 3290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2011. július 25.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Wellbe, 3290 Ft

A hidratáló krém nemcsak a bőr vízháztartását szabályozza, hanem a faggyútermelést is, így jól kiegyensúlyozza a bőr zsíros és száraz területei közti különbséget.  Az intenzíven hidratált és ápolt arcbőr selymesen lággyá, frissé és természetesen széppé válik. Gyorsan felszívódik, bőrgyógyászatilag tesztelt. Kiváló alapja a nappali sminknek.

Minden bőrtípus esetén használható.

Felhasználás: Reggelente az arc (nyak vagy dekoltázs) bőrére vigyük fel, majd finoman masszírozzuk be.
Tartalmazza az írisz gyökerének kivonatát. Ez a növény hosszú ideig tartó vízhiányban sem szárad ki, mert képes a vizet megkötni, hiány esetén óvatosan adagolni, mint ahogy ezt az ember bőre is teszi, ha egészséges. A termék további alkotói, a tiszta növényi olajok ápoló hatásúak, a természetes viaszok selymessé, puhává varázsolják a bőrt. Az illóolajok éltetően hatnak, illatukkal az érzékeken keresztül az egész embert frissítik.

Tartalmaz: írisz gyökér és körömvirág virágának vizes alkoholos kivonata, varázsdió vizes-alkoholos desztillátuma, jojobaolaj, glicerin, zsírsav glicerid, méhviasz hidrolizátum, agyag, xantan (természetes forrásból), méhviasz szappan, természetes illóolajok keveréke
Az alapanyagok bio termesztésből származnak.

Öko teszt minősítés: Nagyon jó.

Ár: 3290 Ft , Eladó: Wellbe
fata morgana

2012. április 23.

Nálam nem működött , kevésnek bizonyult. Igaz tél elején kezdtem el tesztelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 23.

Nálam nem működött , kevésnek bizonyult. Igaz tél elején kezdtem el tesztelni.

sweetprincess

2012. február 18.

Jelenleg ez a nappali hidratáló krémem. Nekem negatívak a tapasztalatok. Már az állagára amikor először megláttam, furcsán tekintettem, mert amikor kinyomom a széleinél átlátszó olaj kíséri a krémet. Nekem nagyon olajos, fénylik tőle a bőröm, zsírosítja főleg a T vonalam. Mivel Weleda ezért esett rá a választásom, de legközelebb ezt a terméket nem veszem meg tőlük. Az illata tipikus organic kozmetikum illat, annyira nem szeretem, bár ezt még el is viselném, ha nem lenne ez az olajos érzet és tény. Remélem mire a tavasz elérkezik, úgy fogy el ez a krém is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 18.

melange

2012. január 1.

Már bő egy hónapja használom az Írisz hidratáló arcápolót, és nagyon szeretem. Én Aloe Verával keverem, és így szuperjó. Hidratál,nem zsírosít, nyugtat. Jelenleg ez a kedvenc kombóm. Éjszakára pedig, ha úgy érzem "kell valami" szintén Aloe Verával keverem össze az Írisz éjszakai krémet (fél borsónyit).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 1.

jkrisztie2

2011. december 18.

Kedvenc hidratáló krémem! Natúrkozmetikum, szép összetevők. Finoman hidratál, nem zsíros, nem fénylik tőle az arcom..Jó sminkalap, finom az illata. Weleda arctej, tonik, majd ez a krém. Tökéletes arcápolás. Együtt használom az éjszakai krémmel együtt. Isteni a hatásuk!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 18.

Nimrod

2011. november 7.

Én is a sima hidratálót vettem meg, bár így is féltem, h kiüt majd és eltömíti a pórusaim, de gondoltam jó lesz, mert sokat olvastam a jojobaolaj jótékony hatásairól. Mikor felkentem kicsit kiakadtam, mert úgy fénylett az arcom az olajtól, h csak na...de aztán szépen beszívódott. Nem is volt gond egy ideig vele....csak annyi, h nekem nem kényelmes, nem jó érzés ilyen olajos krémet felkenni...úgy érzem, h nagyon sok és hát sok is lett. 2-3 napra rá, ahol tágabbak a pórusaim, szépen jöttek ki a pattanások és ilyen apró kis pöttyök. Mindig befürdök az ilyen olajos cuccokkal...pl. a hauschkával is. Nálam ez az olajat a zsíros bőrre dolog abszolut nem válik be. Nem is próbálkozom többet vele és megintcsak az ilcsivel hoztam rendbe az elcseszett bőröm és mindig rájövök, h vissza kell térnem rá. Mert igaz, mialatt az ilcsit használom, akkor is vannak pattik, de lényegesen kevesebb és összességében sokkal szebb a bőröm. Sajnos rájöttem, h még abban a korban vagyok, h jönnek a pattik és ezt kordában lehet ugyan tartani krémekkel, de teljesen eltüntetni nem. Viszont rontani is lehet rajta elég csúnyán...mint ahogy azt párszor már megtettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 7.

lozmor

2011. szeptember 24.

Túl sok gondom van vele.
Ragad. Ha keveset kenek, akkor is ragad, nem túl komfortos viselet.
Nem lehet alá/fölé más krémet kenni, mert lemorzsolódik.
Száraz arcbőrön nem lehet rendesen eloszlatni, hamar szárad, illetve TÚLSÁGOSAN hamar beivódik, így én enyhén nedvesre szoktam kenni, úgy még lehet masszírozgatni közben.
Nem hidratál eléggé. Száraznak érzem a bőröm az orcáknál és a homlokomnál.
És nagyon hamar zsírosodik az arcom, ahol hajlamos vagyok rá.
Semmilyen pozitív hatása sincs, tényleg semmi. Még az enyhe bőrpírt se viszi le.

Alig várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 24.

Túl sok gondom van vele.
Ragad. Ha keveset kenek, akkor is ragad, nem túl komfortos viselet.
Nem lehet alá/fölé más krémet kenni, mert lemorzsolódik.
Nem hidratál eléggé. Száraznak érzem a bőröm az orcáknál és a homlokomnál.
És nagyon hamar zsírosodik az arcom, ahol hajlamos vagyok rá.

Alig várom, hogy elfogyjon.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Vitaminok: Glyceryl Linoleate

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).