Weleda

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gabriella92, Módosítva: 2012. augusztus 8.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Lágyan és kíméletesen tisztít. Illatmentes. A szennyeződéseket a pórusok mélyére hatolva távolítja el, anélkül, hogy irritálná a bőrt. A finom mandulaolaj gyengéden ápol, nem szárítja ki a bőrt. A szilva magolaj kivonata megnyugtatja a bőrt. Használatával a bőr természetes regeneráló erői újra egyensúlyba kerülnek. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

tamasbalazs01

2019. május 27.

Érzékeny bőrre nagyon jó ez a termék, szinte olyan mintha egy hidratálóval mosnád le az arcod. Én nagyon szeretem az illatát, visszafogott, nem túl "orrbamászó", illetve szeretem a krémes állagát is. Az ára egy kissé borsos, nem tudom hogy újra fogom-e venni ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

i.napcsi

2018. október 11.

Nagyon sokáig ez volt a kedvenc arclemosóm,de sajnos egy idő után már ezt a kis mennyiséget nagyon drágának találom!DE csak ajánlani tudom,száraz-ézékeny arcbörre isteni és imádom a marcipános illatát!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 11.

Eple

2017. december 19.

Ez eddig a legjobb arclemosó! Nem szárít nem irritál és kellemesen tisztít. Jó az állaga és az illatát is szeretem :) Több arclemosóval már nem kísérletezek mert szinte az összes csalódás volt.
UPDATE:
Még mindig nagy kedvencem és már egyre több weledás termékem van amik szintén beváltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 19.

UPDATE:

Lillie

2017. november 2.

Nagyon érzékeny a bőröm a habzó lemosókkal nem jártam sikerrel, nem tálaltam olyat, ami után ne húzódott volna az arcom így ki szerettem volna próbálni egy tejes lemosót. A sminkemet nem ezzel szedem le (cien sensitiv törlőkendő ami parfüm mentes ) de utána áttörlöm ezzel az arcomat és nagyon finom érzetet hagy maga után. Más tejeket is ki fogok próbálni mert én ilyen kis próbálgatós vagyok :) de alapjában elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Panda

2016. november 18.

Nagyon sokat gondolkodtam, milyen parfümmentes sminklemosót vegyek mert nem túl nagy a választék.
Végül megvettem ezt, egyébként nagyon szépen, gyorsan leszedi a sminket nedves vattával- kivéve a spirált, amihez idő kell.
Kellemes érzés a bőrön, örülök, hogy nincs benne parfüm... szívesen használom.
DE Tartok tőle, hogy ez a mennyiség 1 hónapnál tovább nem tart ki (jó ha 1 hónapig igen) és arányaiban nem is olcsó 75 ml lemosóért,
amiből azért mondjuk kell 3 dagi borsónyi az arcra (pedig nincs nagy fejem...tényleg).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

Kellemes érzés a bőrön, örülök, hogy nincs benne parfüm... szívesen használom.

Wandus

2016. június 27.

Jól tisztít, nem szárít, kellemes illatú és állagú arctisztító. Az én bőrömnek a Weleda 2in1 arctisztítója jobban bevált. De alapvetően nagyon szeretem ezt a márkát, csodákat művel a bőrömmel. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 27.

tundicke

2016. június 26.

Február óta borzasztó allergiás lett az arcbőröm. Jóformán mindenre. Hónapokig nem jött helyre. Már utáltam tükörbe nézni... Aztán kipróbáltam ezt a termékcsaládot és láss csodát, elkezdett rendbejönni a bőröm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 26.

FloraF

2016. március 22.

Nem használom minden nap, de nagyon kellemes érzést ad a bőrnek. Nem szárít, és nem is hagy zsíros réteget.
Jó az illata, a sminket csak részben távolítja el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

Jó az illata, a sminket csak részben távolítja el.

Tvylvis

2015. április 29.

Összességében nem rossz arclemosó. Krémes, lágy, alaposan tisztít, nem irritál. Ugyanakkor nem lehet szemsmink lemosására használni, mert nem csíp, de nem jó érzés, ha belemegy a szembe (a gyártó sem ajánlja). Egyébként én a szemsminket leszedem előtte külön, az arclemosós vattával csak még egyszer át szoktam törülni a szemet, hogy az esetleges maradékok biztosan lejöjjenek. Az illata enyhe, kifejezetten kellemes, a mandulaolaj érződik ki belőle leginkább. Hátránya, hogy rettentően nem kiadós, én három hét alatt elhasználtam a tubust. Hozzáteszem, utálom a "semmivel" sikálni az arcom, jó két mogyorónyi terméket elhasználok arclemosásra egy este. Ha osztok-szorzok, egyértelműen oda jutok, hogy a Martina Gebhardt arclemosók nem kerülnek semmivel többe ennél, viszont mérföldekkel jobb összetételű, hatékonyságú termékek. Szóval ezt a Weledát nem hiszem, hogy újból megveszem. Összességében erős közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 29.

erika4.kovacs

2014. június 19.

Épp most vettem újra és a családot is rászoktattam. Mandula olaj alapú, amely magában is bõrvédõ és nyugtató hatású. Finom, de nem túl erõs illata van. Bár van benne egy pici alkohol, de az én bõrömet egyáltalán nem zavarja. Gyengéden, de alaposan tisztít, miközben hidratál is. Tejsav tartalma miatt nagyon enyhe hámlasztó hatásával szabadul meg a felszíni, elhalt hámsejtektõl. Második lemosónak használom, Bioderma vagy egyéb smink lemosó után, ami a festék és fényvédõ egy jó részét már letisztítja vatta koronggal, majd ezt a mandulás lemosó tejet, mintegy maszkot viszem fel. 15-20 perc múlva melegvizes, tiszta kistörülközõvel alaposan leszedem. Tiszta, ragyogó bõr az eredmény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 19.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid