Weleda

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2011. május 10.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Intenzíven ápoló nappali vagy éjszakai krém, a tendenciájában száraz és érzékeny bőr számára.
Véd a kiszáradástól. Használatával a bőr simává, puhává, feszesebbé válik.

Alapja a különösen finom hatású mandula olaj, melynek a bőrre nyugtató, megújító hatása van. Használatával a bőr megnyugszik, kisimul, bársonyosan puhává válik. A szilvamag olaj jól kiegészíti és erősíti e hatásokat. A krémnek még finom marcipán illatot is kölcsönöz. A rendkívül érzékeny bőr számára kedvező, hogy a mandula arcápoló termékek kevés, de jó hatóanyaggal rendelkeznek.

Az alapanyagok bio termesztésből származnak. Öko teszt minősítés: nagyon jó. BDIH ellenőrzött natúrkozmetikum.

livtyke91

2019. június 12.

Száraz bőröm van, és jó volt rá, még kézkrémként is használtam párszor, mert az éppen elfogyott itthon, és annak is jó volt. Hamar felszívódik és nem marad zsíros hatású utána a bőr.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

Max

2016. március 17.

Ödémás, viszkető szem, viszkető arcbőr. Két hét alatt jött helyre a szemem úgy, hogy semmit sem tudtam a bőrömre kenni. Hiába mindenmentes egy hidratáló, ha egy természetes összetevőjére vagy allergiás.Totál pénzkidobás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 17.

csadri

2016. március 12.

Elhasználtam egy tubussal. Hát, én nem vagyok elájulva tőle. 4000 Ft a 30 ml, én sokallom. Pici fénylő réteget hagy a bőrön, én igazi hidratáló hatást nem éreztem. Nekem valami hiányzik belőle. Az összetevői szépek, nem allergizál, ami nálam óriási eredmény. De a hidratáló képessége csekély, nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 12.

kremmina

2013. augusztus 13.

Száraz bőrre használom, szuper illata van (mandulás süteményre emlékeztet), és nagyon szépen táplálja a bőrömet. Pattanásos se lettem tőle, igaz, rajtam a pattanás nagyon ritka. :) Az egyik kedvenc elérhető árú natúrkozmetikumom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

enciána

2013. február 9.

Szerintem ezt a változatot használtam bár a bőröm inkább kombinált. Éjszakára használtam csak a pattanásokra és reggelre mindig csodát tett. Sajnos nálunk nem lehet kapni,de amint meglátom valahol újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 9.

Nancy

2012. július 17.

Egyet kell értsek Sophisticateddel, nálam sem mindig jött be a bio. Sőt, néha kifejezetten rosszul sült el. A bőrgyógyászom szerint, akinek nagyon érzékeny a bőre, annak a természetes növényi kivonatok is irritálóak lehetnek. Ezt én is tapasztaltam. Talán okosabb dolog a laboratóriumi, de nem irritáló, kíméletes termékeknél maradni.
Én ennek a krémnek a könnyebb változatát használtam, amikor valamitől nagyon ki volt száradva. Akkor tényleg megoldotta a problémát, szép puha lett a bőröm, levitte a vörösséget is. Azt hittem megtaláltam, amit keresek., de kb 2 hét után kezdtem tele lenni mitesszerekkel és a krém nem szívódott be, pedig eleve vizes bőrre kentem nagyon kis mennyiséget. Valószínűleg a bőröm telítődött a benne lévő olajjal.
Szóval tűzoltásra, vagy száraz, irritált bőrre tényleg nagyon jó. Amúgy én szerettem az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 17.

Sophisticated

2012. július 16.

Egy tubussal használtam el ebből, miután újra belenyúltam a L'oreál-darázsfészekbe (a cég közönségcikkei a mumusommá váltak, részemről célszerű örökre a szekrénybe zárni ezt a szörnyet).
A krém az arctisztító tejjel együtt csodásan szerepelt az első héten, lehúzta a pirosságot és a kiütéseket, szépen kisimított, rendezte a gyalázatot, amit előzőleg elkövettem az arcom ellen. Sajnos idővel elmúlt a csoda és a babapopsi érzés, az én szuper száraz bőröm elkezdett lázadni és hiába próbálkoztam kisebb mennyiségek felvitelével, fényes réteg maradt utána. Úgy gondoltam, kímélem magam egy kicsit a természetes összetevőkkel, de számomra túl olajos, nem veszem újra. (Vessetek rám követ, de nem értem a nagy bio hype-ot, kókuszolajos kalandjaim is jócskán alulmúlták az elvárásaimat.)
Az SOS takarításért kap 3 csillagot.

PS: A "finom marcipán illat" túlzás, a barátocskám minden alkalommal, amikor megérezte, húzta az orrát és a legkevésbé sem hízelgő megjegyzésekkel illette. Az én szerencsém, hogy viszonylag hamar elillant az illat, az övé pedig, hogy végre kiürült a tubus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 16.

Az SOS takarításért kap 3 csillagot.

sammy

2012. február 20.

Finom kis krém, jól nyugtatja a bőrt, pirosságot eltünteti. Sajnálom, hogy nálam nem volt teljesen elég a hidratáláshoz. Ajánlják a Mandula arcolajjal keverést, de nekem valamiért az olajozás nem szokott bejönni, még tovább szárítja a bőröm, és nem is egy olcsó dolog, így inkább nem próbálkoztam tovább.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 20.

Balea11

2011. november 9.

Nagyon jó,ez az egyetlen amitől nem lesznek kiütések és apró piros foltok az arcomon. Minden gond nélkül ajánlom másnak is

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 9.

lolkabolka

2011. július 15.

A hidratáló változatát használtam. Kiváló krém, az kimondottan zsíros, pattanásos bőrre való. Tényleg működik, nem fénylik a bőröm. Ez pedig a szárazabb, vízhiányosabb bőrre.. SZUPEEEEER!!!mindkettő!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 15.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid