Weleda

Ár:   630 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Wellbe-n 590 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bekatica, Módosítva: 2012. január 31.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Wellbe, 590 Ft

A tápanyagokban gazdag ápolóolaj, damaszkuszi rózsából nyert illóolaj tartalma igézően finom illatot áraszt. A finom, könnyű mandulaolaj és a vízmegkötő jojobaolaj lágyan körbeveszik a testet, miközben élénkítő impulzusokkal töltik fel. Telítetlen zsírsavakban gazdag, ezzel támogatja a bőr természetes regenerálódását.

Ár: 590 Ft , Eladó: Wellbe
Fizetés: Online bankkártyás fizetés, átutalás, utánvételes fizetés, Szállítás:DPD futárszolgálattal, DPD csomagpontra
albertinablogg

2015. december 22.

Én csak a szemem köré használom hidratálás gyanánt. Én elégedett vagyok vele. Szeretem a natúr kozmetikumokat. Nem ránctalanít, viszont ápol és hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 22.

bogibooo

2012. március 26.

nekem ez z olaj is bevált, mondjuk én nem töményen használtam, hanem semleges hidratálóba keverve, mert töményen sztem csak az izomlazítók és masszázsolajok jók, de ezzel kicsit csínján kell bánni. Nekem nagyon jól karbantartja a bőrömet, mondjuk még csak egyszer használtam, mert most a gránátalmás van terítéken. Inkább a szemem környékére kenem, mintegy prevenciós célból, de abszolút nem irrizál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 26.

Alice83

2012. január 31.

Jó illata van,bár kissé talán öreges. A fürdésben kiszáradt bőrömet hidratálta, de többszöri használat után kis pattanásaim lettek, talán abból adódik hogy finom réteget hagy a bőrön. Számomra nem ideális, főként hogy ár-érték arányban vannak sokkal jobb olajak..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 31.

Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Rosa Moschata (Musk Rose) Seed Oil
Illatanyagok: Rosa Damascena (Rose) Flower Oil, Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Geraniol, Citral, Eugenol, Farnesol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

A pézsmarózsa magjának olaja. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.  A pézsmarózsa olaj a CosIng szerint emoillent és bőrkondícionáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.