Wella

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lujzi, Módosítva: 2011. május 5.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

candygirlx

2012. december 24.

A samponnal együtt érdemes használni, nekem kb. 2-3 hónapra elég volt a kettő kombinációja, pedig hosszú a hajam, és szeretek sokat használni. Véletlenül próbáltam ki amikor wellness fürdőben voltam és kölcsön kaptam, mert nem hoztam magammal sampont. Abszolút meglepett a hatása, előszőr nem tudtam, hogy a gyógy víz és a szaunás mézes pakolás ( finn szauna - akác méz a hajvégekre egyébként csodát tud tenni) teszi, de azért megvettem, és azóta csak ezt vagyok hajlandó használni:) Érdemes a balzsamot olyan 5 percig rajta hagyni! Utána ezt használom: http://kremmania.hu/kremek/tigi-bed-head-superstar-leave-in-conditioner, nagyon jó illata van, és a 3 dolog hatása: gyönyörű haj:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 24.

dalma-julia

2012. december 13.

Elég nagy reményeket fűztem hozzá, mikor megvettem. A hajam akkor tényleg elég rossz állapotban volt, és a Wella-tól elég sokat vártam e téren. Sajnos semmit nem javított a hajam állapotán másfél havi használat alatt. Most újra használom időnként, miután a Kallos Latte rendbe tette a hajam. Így már működik, de pont a repair funkciót nem teljesíti, ami a nevében is benne van. Szóval azt hiszem, alapvetően jó állapotú hajjal működhet, de a károsodottat nem tudja kezelni. Egyébként a kb. 1000 Ft-os árért 500 ml terméket kapunk, ez pozitívum (lenne).

Update: Mostanában kezdek megbarátkozni vele, mert nagyon puhává és selymessé teszi a hajam, amikor a hajpakolás helyett ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 13.

strawberry92

2012. november 4.

Nagyon jól hidratálta a hajamat 1-2 perc után is, kellemes illata van, és az állaga is nagyon jó, kevés is elég belőle. 500ml és 1000 forint körüli ár, mindenképpen megéri, mert tényleg széppé teszi a hajat:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 4.

benzol

2012. szeptember 24.

Az eddig kipróbált balzsamok közül a legjobb, az illatát is imádom! :) Abszolút teszi a dolgát, amit egy balzsamnak tennie kell, hát az összetevők... Én még nem mélyedtem el benne, melyik mit ér, mit használ, mit árt, ha ezt tenném, valószínűleg soha többet semmilyen kencét nem használnék:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 24.

Nautilus

2012. szeptember 19.

A hajam kifésülhető tőle, ez tény. Csak hát nem is tudom, valahogy ennél nagyobb elvárásaim is vannak mostanában már... szóval oké, kezelhető a szilikontól, ami ugyanakkor nem táplálja a hajat, sőt. Valamint egyéb, ténylegesen erősítő meg ápoló anyagok, kivonatok nincsenek benne (amik amúgy is rosszul szívódnának fel a szilikon miatt)... szóval elkezdtem tudatosabban krémeket keresni, és azóta már nincs kedvem használni. Amúgy jó nagy kiszerelés olcsón, és a maga módján hatásos, hát aztán kinek mi...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 19.

szaszbarbara89

2012. július 6.

Imádom :) Már sokadjára vettem meg, és eddig ez a legjobb balzsam az összes közül, amiket kipróbáltam. Puhává, könnyen kifésülhetővé teszi a hajam, ráadásul még a barátnőmnek is bevált, mikor egyik alkalommal nálam mosott hajat és ezt a balzsamomat használta. Pedig neki aztán tényleg kezelhetetlen a haja :) Az illatát is imádom, szárítás után is sokáig érezni a hajamon, akár napokon keresztül is. Hibátlan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 6.

ancsika3

2012. július 2.

Nem lapítja le a hajam. Jól fésülhetővé és puhává teszi a hajam. Szeretem az illatát. A samponjával együtt használom. Biztosan újra vásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

Vintage Lady

2012. június 17.

Imádom, a legjobb amit eddig használtam, pedig az összes drogériás márkát kipróbáltam. Jóval fenék alá érő hajam van, és ez biztosítja a legjobb kifésülhetőséget. Az illata is nagyon jó és tartós. A samponját nem venném meg, mert már az összetevők alapján is nagyon száríthat, de egy kímélő sampon+ez a balzsam a tuti befutó nálam. Azért is szeretem, mert jó sűrű, így nem kell túl sok belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 17.

petra07

2012. május 25.

Még csak párszor használtam, de eddig nagyon meg vagyok vele elégedve! A legjobb a balzsamok közül, amiket eddig használtam. Nem szálkás tőle a hajam, nem lapítja le, és talán még dúsabbnak is látszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 25.

rekusss

2012. május 14.

Egy flakonnal használtam el ebből a balzsamból, de olyan sokáig elég volt, hogy mire kifogyott meguntam.:-) Egyébként ez egy nagyon jó kis balzsam, kedvező áron. A hajvasalástól száraz hajvégeim valóban kevésbé töredeztek, a hajat könnyen kifésülhetővé és fényessé tette, és nem is zsírosította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 14.

Alkoholok: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Isopropyl Alcohol, Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol
Tartósítószerek: Behentrimonium Chloride, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2