Wella

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lujzi, Módosítva: 2011. május 5.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

Mypinkworld

2012. január 24.

Nagyon jó kis balzsam! Szőkítem is a hajam, és vasalom is, így eléggé szárad, de ettől nagyon jó puha, selymes a hajam. Csak a hajam utolsó 10 centijére kenem, de arra aztán bőségesen, és kb 5 percig hagyom hatni. Nagyon szupi! A barátnőm is ezt használja és neki is bevált!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 24.

benysoterz

2012. január 8.

Váll alá érő, festett, barna, normál vastagságú, de nagyon sűrű a hajam. Simán elbánik vele. Az illatát is szeretem. Könnyen kifésülhető lesz. Nem csodaszer, de nem nehezíti el a hajam, nincs utána zsíros érzésem. Talán kicsit több öblítést igényel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 8.

berni88

2011. december 16.

Nekem a samponja nagyon bevált, ezt még nem próbáltam ki. Viszont a tapasztalatom ezekkel a nagy kiszerelésű "professzionális, de mindenki számára elérhető" termékeknél, hogy általában alulmúlják a "nem profi" társaikat. De lehet, hogy csak azért, mert többet várunk tőlük.
És valahogy a kisebb csomagolás nagyobb koncentrációt szokott tartalmazni.
Bár tény, hogy ennyi pénzért jó lenne ez a mennyiség (ha a termék is jó lenne)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 16.

És valahogy a kisebb csomagolás nagyobb koncentrációt szokott tartalmazni.
Bár tény, hogy ennyi pénzért jó lenne ez a mennyiség (ha a termék is jó lenne)

annapanni

2011. november 5.

Ez az első olyan balzsam amin gondolkodtam, hogy kidobom. Mivel akcióban volt, rögtön három különbözőt is vettem. Ez talán a legjobb közülük. Örülök, hogy van akinek ez beválik, nekem nagyon nem. Hosszú, szőkített, töredezett és nagyon száraz a hajam. Eléggé krémes az állaga egy l'orelhoz képest, nem kell sok belőle, viszont miután lemosom olyan mintha nem is használtam volna semmit. Száraz, szálkás marad a haj, ellenben hagy rajta egy ragacsos, olajszerű tapadós réteget, amitől meg olyan érzésem lesz, mintha zsíros lenne. Az illata finom, ezért kap egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 5.

erakezer

2011. október 25.

megvettem a samponjával együtt de nekem a szőke vékonyszálú hajamon sokat rontott, dorva kócszerű tapintása lett. 3 mosás után elajándékoztam

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 25.

csillabo

2011. október 25.

Hosszu, derekig ero vekonyszalu hajamat egyedul ezzel a balzsammal tudom kifesulni, ezert nalam 5-os, bar az illata nekem se tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 25.

lujzi

2011. augusztus 20.

sajnos nekem sem vált be. az illata, az ára és a csomagolása rendben van, de abszolút semmilyen hatással nincs a hajra, tehát végső soron pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 20.

landi

2011. július 5.

Én is megvettem a samponnal együtt,de jobbra számitottam. Csodát nem tesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 5.

Én is megvettem a samponnal együtt,de jobbra számitottam. Csodát nem tesz.

nemesanita

2011. május 5.

Nem vált be,sajnos a samponját is megvettem de nekem csalódás volt.Az illata elsőre tetszett,de aztán első hajmosás után már egyáltalán nem.A hajammal kb.semmit nem csinált,még csak selymes tapintású sem lett tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 5.

szalaijudit92

2011. május 5.

Első használat után puha volt a hajam,azonban azóta olyan,mintha valami mást használnék.Semmit nem ér,ugyanolyan szálkás,sprőd marad a hajam.Talán normál hajra jó,de sérültre semmiképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 5.

Alkoholok: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Isopropyl Alcohol, Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol
Tartósítószerek: Behentrimonium Chloride, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2