Wella

Ár:   1930 Ft és 2500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hetti333, Módosítva: 2020. május 27.

Ár:   1930 Ft és 2500 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

• bársonyosan finommá és ragyogóan fényessé teszi a hajat
  • védi a hajszálakat a külső hatásokkal szemben
  • mélyrehatóan táplálja és regenerálja a hajszálakat
  • a textúrája könnyű, nem terheli meg a hajat

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Halcyon

2020. június 5.

Az illatát leszámítva imádom, de ezért nem vonok le pontot. Kifejezetten ajánlom hosszú, szőkített-festett, szálkásodásra hajlamos hajra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

RoseGold88

2020. április 17.

Az hiszem nyár óta használom. Nagyon szeretem az illatát, de nem csodaszer. Fodrászom ajánlotta, de annyira nem érzem a hatását. Nagyon sokáig elég, pedig nalonta 3-4 pumpálással használtam belőle a hátközépig érő hajamra. 5000 Ft-ért vettem, annyit nem ér, de egy erős közepes hatású olaj, jobb, mint a Pantene és társai.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

zsofi207

2020. március 19.

Nagyon szeretem ezt az olajat. Az én hajamnak nehéz, viszont Édesanyám sok és vastag haja simán beissza. Szőkített a hajam és iszonyat jól táplál. Vizes hajon oszlatom el és úgy szárítom meg. Egyenesítenem sem kell utána. Mindig elcsábultam más termékre, de aztán csak visszatértem erre, mert ettől nem törik a hajam, akkor se ha formázom. Szóval én bátran ajánlom! :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 19.

womanitina

2020. február 29.

A legjobb hajolaj, amit eddig használtam. Vékony szálú hajamra a LIGHT verzióját ajánlották, IMÁDOM!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 29.

Chrissy

2019. május 17.

Én nem annyira ájulok el ettől az olajtól. Rengeteg hajolajat használok, mert nagyon hosszú, de vékonyszálú szőke hajam van és csak úgy tudom megtartani a hosszát és az egészséges állapotát, ha olajozom. Szerintem az ideális olaj nem tartalmaz alkoholt, ebben pedig sajnos van és eléggé az INCI elején, a 3. helyen. Utána még mellé illatanyag, amivel egyébként nincs bajom, az alkohollal viszont annál inkább, mert az szárít és éppen ezért szerintem semmi keresnivalója egy hajápolóban.
Ez egy "vékonyabb" olaj, elég könnyed, éppen ezért többet kell belőle használni. Felvitelkor ideálisnak tűnik, fényes tőle a haj és puhák a végek, ámde igen hamar felszívódik és a nap végére a hajvégeim ugyanúgy szárazak és nem szép simák, és a fényüknek is annyi. Azt elismerem, hogy nem nehezíti el a hajvégeket.
Én csak akkor használom, amikor sietek, mert ezt könnyű kinyomni az üvegéből és könnyű eloszlatni, meg nem ragad utána a kezem, elég egy zsepiben megtörölni rohanás közben a fürdőszoba és az előszoba közötti távon indulás előtt.
Az ára viszont azért több ezer forint, ennyiért lehet kapni jobbat is, ami hosszútávon ápolja a hajat és nincs benne alkohol, de szintén tartalmaz antioxidáns anyagokat, haj számára ideális növényi olajakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 17.

nyuszoka22

2017. november 4.

Próbáltam már több féle olajat is, de a derékig érő, szőkített hajamra csak ez jó, de imádom! A többitől nekem teljesen ragacsos maradt a hajam, ezt tökéletesen felszívja, és az illata is mennyei!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

lilitakacs

2016. október 24.

Imádom! A legjobb hajvégápoló szérum, amihez eddig szerencsém volt. Már több üvegcsével elhasználtam, és még fogok is! Az illata mennyei, és persze a hajamat is szépen ápolja. Ami nagyon tetszik benne, hogy nem sűrű a textúrája, mint a legtöbb hasonló funkciójú terméknek, hanem kicsit könnyedebb és így sokkal egyszerűbb eldolgozni a hajvégeken. Én nem csak hajvégápolóként használom, hanem a balzsamba is bele szoktam keverni és így az egész hajamat ápolom vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

ancus83

2016. október 17.

Lassan két éve használom! Imádom! Jó az illata, és a hajam sem töredezik mióta használom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 17.

Botyika

2016. augusztus 21.

Több üveggel elhasználtam már. Nagyon jó az illata. A hajamat nem nehezíti el (pedig vékonyszálú és minden zsírosítja) és könnyen kezelhető lesz tőle. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

gramonaeszter

2016. június 28.

Puha, illatos, könnyed hajvégek,álom! :-) Hajmosás után már a megszárított hajra kenem. Egy barátnőm az egész haját átfésüli vele, így már nem kell vasalnia, úgy formázza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol, Persea Gratissima (Avocado) Oil