Wella

Ár:   1930 Ft és 2500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hetti333, Módosítva: 2020. május 27.

Ár:   1930 Ft és 2500 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

• bársonyosan finommá és ragyogóan fényessé teszi a hajat
  • védi a hajszálakat a külső hatásokkal szemben
  • mélyrehatóan táplálja és regenerálja a hajszálakat
  • a textúrája könnyű, nem terheli meg a hajat

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

henata

2016. május 29.

Imádom az illatát! Hajmosás után használom, és néha mikor hajvasalót használok a hajvégekre, így egyáltalán nem szárazak vagy töredezettek a hajvégeim. Szerintem nagyon megéri :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 29.

Londa

2016. május 8.

Elsonek az illataba szerettem bele. Allandoan csak szagolgattam, majd megvettem es kiprobaltam. Olyan lagy .... csak egy vagy ket pumpalasnyi olaj elegendo ... szaraz vagy nedves hajra is kenheto... a feny pedig amit a hajnak ad az paratlan. DE ! szamomra mas joval olcsobb olaj is sikerult elejre ugyanazt a hatast..pl a sima kokuszolaj. Szep es jo ... barmikor ujrahasznalnam...de ha valasztanom kell hamarabb megvasarolom a kokuszolajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 8.

haloittbarbi

2016. január 24.

Hajmosás után vizes hajon használtam, szárazon nemigen kenegettem. Az illata jó volt, de nem tartós. Nekem a L'oreal Mythic olaja jobban bejött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

Piko888

2016. január 23.

Kezdetben minden nap használtam a hajvégekre (szárazon). Így kissé zsíros hatást kelt, főleg ha túlzásba esik az ember. Hajmosás után vizes hajon alkalmazva viszont szuper. Puha, selymes lesz a haj (alap tulajdonságaihoz képest) Nekem elég sprőd a hajam, de sokat segít rajta. És nagyon kellemes "fodrász szalon" illata van :-) Én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

liliomszirom

2015. november 30.

Nem nehezíti el a hajat, kellemes illatú. Szemmel láthatóan nő az eddig szálkás hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

MBR

2015. október 20.

Fodrászom használja ezt a hajolajat és mindig puha lesz tőlem a hajam. Vettem egyet magamnak, de otthon nem érem el ugyanazt az eredményt. Jó termék, de nem jobb, mint más olcsóbb hajolaj (előtte Gliss Kur hajolajat használtam). A minusz 1 csillag az ár/érték arány miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 20.

Eduska

2014. december 10.

Nagyon szeretem ezt az olajat, szerintem az egyik legjobb hajolaj. Imádnivaló az illata, nem lehet annyit kenni, hogy ne szívódjon be maradéktalanul ( legalábbis nekem még nem sikerült) és nagyon finom puha, rendezett lesz tőle a haj. Vizes és száraz hajon is lehet használni, én valamiért jobban szeretem hajszárítás után a száraz hajamra kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 10.

helgus96

2014. november 16.

Fodrásznál találkoztam vele én is, egyből megszerettem:) Gyorsan vettem is egyet a fodrászkellékesbe. Ezelőtt a Balea egyik olaját használtam, szerettem azt is, viszont ez sokkal jobb. Puha, selymes és jó illatú lesz a hajam:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 16.

lareina

2014. október 16.

Szintén a fodrászomnál találkoztam vele és azonnal be is szereztem otthonra. Igénybe vett festett szőke töredezett hajam van viszont csodákat művel vele. Abszolút kedvenc :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 16.

Reni91

2014. június 27.

A fodrászomtól vettem én is, nagyon puha, sima és kezelhető lesz tőle a hajam. Nagyon kellemes az illata is, és ha csak a végekre kell rakni és nem is zsírosodik a hajam sem tőle. 2 pumpa bőven elég, és nagyon sokáig kitart egy üveggel!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol, Persea Gratissima (Avocado) Oil