Wella

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: judit87, Módosítva: 2011. szeptember 4.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajformázók

Akár 24 órán át tartó megbízható, ultra erős tartást ad és megőrzi a frizura rugalmasságát.
Megőrzi a haj rugalmasságát. Nem szárítja a hajat.
20-30 cm ről permetezze a hajra. 300ml

macaron_kitty

2013. június 27.

Nekem nagyon szárítja a hajam és hiába fújok keveset mégis teljesen összeáll tőle a hajam :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

LaMaggie

2013. március 28.

Számomra Ő az első számú hajlakk! Akármit próbáltam, mindig visszatértem, össze se lehet hasonlítani az erősségét más hajlakkokkal! Viszont ahogy azt előttem is írták, a legutóbbi flakonomon elromlott a szórófej! Lehet, hogy gyári hiba?! Ettől függetlenül tudom használni, csak zavaró, hogy mikor már nem nyomom, akkor is jön még belőle! Viszont ez nem változtat a termék hatásán, 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 28.

vegyesz001

2013. február 16.

Lehet, hogy én vagyok szerencsétlen, de egymás után két wellaflex hajlakkot is vettem és mindkettőnek elromlott a szórófeje, így nem tudtam őket tovább használni.Míg használhatóak voltak addig nem volt velük nagyobb gondom, de tény ,hogy a L'Oreal Elnett hajlakkjai sokkal jobbak!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 16.

eveartstar

2012. december 18.

Nagyon kellemes, keveset fújok csak belőle, és az is elég volt. Csak alkalom szerűen használom. Jó termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 18.

eracream

2012. május 14.

A kéket jobban szerettem, már bánom, hogy ezt vettem meg. Nagyon-nagyon kiszárítja a hajam, szinte seprüs, sprőd lesz estére. Nemrég történt, hogy este kifésültem a hajam és felgumiztam, mikor kiengedtem olyan szörnyen nézett ki, nem tudtam mit kezdeni vele, mindehogy áltak a hajvégeim, csak úgy nem ahogy kellene. Kivasalni nem akartam, mert ugye hajlakkos hajat nem szabadna vasalni, igy visszagumiztam és még másfél napig gumiban volt a hajam. A kék szinünél ilyen soha nem történt meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 14.

felicitas

2012. május 3.

Hosszú évek után erre cseréltem a Nivea Diamonds-ot, és nem bántam meg. Nincs fojtogató szaga, nem kell sok belőle, és nem hagy fehér lepedéket a hajon. Ebből a zöld változat azonban nem jött be, attól tapadós lett a hajam, és sprőd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 3.

mokojka

2012. április 24.

Hát na...lehet túl sokat vártam a dúsító változata után,de annyira nem jött be.Azzal sokkal inkább meg vagyok elégedve.Az én hajamon se nem olyan erős,se nem olyan tartós,mint az volt.De az tényleg szuper,hogy ki lehet fésülni a hajból!Összességében nem rossz,de számomra nem ő a nagy Ő!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 24.

lionshare

2012. április 18.

Kiadós, extra tartós és hatékony hajlakk. Nincs kellemetlen illata, nem szárít, a hajnak erőst tartást eredményez brutál hajlakk beütés nélkül, hosszú hajra is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 18.

barbee77

2012. április 17.

Vettünk kuponos akcióban kb féléve húgommal. Nem vagyok nagy hajlakkos,de ha rendesen megcsinálom a hajam,azért szoktam használni. :D Meg vagyunk vele elégedve,azonfelül hogy tartós,még csak nem is büdös és nem is ragad mint több hajlakk. 5/5 :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 17.

kawa.kriszta

2012. április 14.

Csak ezt használom, nem ragad, tartós, az illatát is preferálom. Nem kell sok belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 14.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate