Wella

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: judit87, Módosítva: 2011. szeptember 4.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajformázók

Akár 24 órán át tartó megbízható, ultra erős tartást ad és megőrzi a frizura rugalmasságát.
Megőrzi a haj rugalmasságát. Nem szárítja a hajat.
20-30 cm ről permetezze a hajra. 300ml

boundlessberry

2012. április 13.

Kedvenc hajlakkom... nem ragad, tartós:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 13.

Kedvenc hajlakkom... nem ragad, tartós:)

tantum

2012. március 19.

Nagyon szeretem ezt a hajlakkot! :) Göndör hajat kivasalni alapból egy kihívás, de hogy úgy is maradjon , ahogy mi szeretnénk na az a nagy feladat. Ez a hajlakk pont alkalmas erre a célra. Nem ragad, nem csomósodik össze a haj tőle, és a legjobb , hogy az illata is jó. Nem annyira drága és több fajta is van belőle, nem csak 2 mint más hajlakokba . A tesóm is ezt használja, aki fiú :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. március 19.

Szép

2012. január 17.

Nagyon jó nem ragad,nem szárít és jól álla a haj tőle

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 17.

Nagyon jó nem ragad,nem szárít és jól álla a haj tőle

joouyee

2012. január 3.

Mikor kipróbáltam nagyon meglepődtem. Egész nap tart, nem ragad, nem szárítja a hajamat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 3.

Lina85

2011. december 6.

Amikor rövid hajam volt, ezt használtam. Sokat nem szabad fújni belőle, amúgy jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 6.

Dorcsa

2011. november 16.

A vélemények miatt vettem meg ezt a lakkot, és tényleg nagyon jó! Az előttem szólók jól összefoglalták, maximálisan egyetértek! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 16.

Gee

2011. augusztus 29.

Évek óta már csak ezt használom, amióta kipróbáltam. Tökéletes a tartás, de nem látszik, hogy hajlakkozva lenne, jó az illata, könnyen kifésülhető. Tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 29.

sweetnika77

2011. augusztus 18.

Én is nagyon szeretem.Nem ragad, tart,és könnyen ki lehet fásülni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. augusztus 18.

Én is nagyon szeretem.Nem ragad, tart,és könnyen ki lehet fásülni.

Aquamarine

2011. július 31.

Hajvasalás után szoktam használni, egy nagy hajkefére fújok egy keveset, és átfésülöm vele a hajamat, így nagyjából kitart a következő hajmosásig :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 31.

kitkat.0810

2011. július 31.

nagyon jó tartást és fényt ad a hajnak, a legjobb amit eddig próbáltam. Egyetlen hátránya, hogy ha sokat fúj belőle az ember keménnyé teszi a hajat

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 31.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate