Wilkinson

Ár:   750 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   5 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2015. április 25.

Kiszerelés:   5 db
Kategória:   Egyéb

Kétpengés eldobható borotva.

• KRÉMEZŐCSÍK E-vitaminnal és Aloe-val.
  • Keskeny fej a nehezen elérhető területekhez.
  • Csúszásmentes, hajlított markolat.

Linuxo

2016. május 26.

Szörnyű! Borzalmas!
Ha jót akartok magatoknak, ne vegyétek meg!
Egy forintot nem ér sajnos! :((((((

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

Szörnyű! Borzalmas!
Ha jót akartok magatoknak, ne vegyétek meg!
Egy forintot nem ér sajnos! :((((((

LathatatlanOzike

2016. március 28.

Szeretem használni, mert a szőröm lejön, a bőröm pedig a helyén marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 28.

Szeretem használni, mert a szőröm lejön, a bőröm pedig a helyén marad.

Dea

2016. március 28.

Mindig ilyet veszek ez vált be a legjobban :)

Mindig ilyet veszek ez vált be a legjobban :)

mreni876

2016. február 16.

Az epilálásról át kellett térnem a borotválásra, mert nagyon csúnyán begyulladtak a szőrtüszőim. Így ugyan nem szűnt meg, de csökkent. Életemben először a Gillette Venus borotváit próbáltam ki. Már fél éve veszem folyamatosan újra, azalatt egyszer vágtam meg magam. Azonban pont szalagavató előtt elhasználódtak a kedvenc borotváim. Mivel időm nem volt elmenni, elküldtem egy családtagot. Na akkor kaptam meg ezt a terméket. Szalagavató napján reggel kipróbáltam. Hát valami borzalom. A fogása is furcsa volt a Gillette után, véleményem szerint ez nincs olyan jól kialakítva. De nem is ez a lényeg. Abszolút nem nyomtam rá, de kb centinként vagdalta fel a lábamat. Másik lábamon még óvatosabban csináltam, nyilván jó sok szőr a helyén is maradt. De úgy is megvágtam magam. Sőt... Egy 3 centis vágást ejtett a lábamon. Tiszta seb lett a lábam tőle. Ki is dobtam az egész csomagot. Intim borotválásra sem alkalmas, az is egy fájdalmas procedúra volt. Az holt biztos, hogy ilyet többet nem veszek. Valami szörnyű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 16.

Star11

2015. november 23.

Csatlakoznék az előttem szólókhoz. Valami borzalmas.
Nyár elején akciósan szereztem be, most került rá sor, hogy kipróbáljam. Én még életemben nem vágtam meg magam ennyiszer borotvával, mint ezzel, pedig nem vagyok kezdő. Konkrétan mindent visz, csak a szőrt nem.
Első használatkor egy vacsorára szerettem volna szoknyába menni, gyors megoldás kellett. Direkt figyeltem nehogy a kapkodásból baj legyen, de így is egy kétcentis bőrdarabbal lett kevesebb a bokám. Jöhetett a géz és a leukoplast, a szoknyának meg lőttek.
Sok olcsóbb társa messze veri. Egy használatra se jó. Pénzkidobás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

Csatlakoznék az előttem szólókhoz. Valami borzalmas.
Sok olcsóbb társa messze veri. Egy használatra se jó. Pénzkidobás...

SCOFIELD

2015. november 7.

Egyszer vettem, többet ígérem nem fordul elő. Oké, hogy egyszer használatos, de olyan borotvával még nem találkoztam amit konkrétan tényleg csak egyszer lehetett használni..vagy előttem még csomagolás előtt használta valaki párszor? 1 csillag..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 7.

rorsi

2015. október 20.

Gyors megoldásnak szántam,mert nem volt kedvem gyantázni. A térdemnél megvágta a lábam,de nem ez okozta a legnagyobb problémát... Amire az egyik lábamon végeztem vele,teljesen szétmállott rajta a krémezőcsík...😕 Oké, hogy egyszer használatos,de legalább a másik lábamon még kibírhatta volna... Szerettem volna neki jobb pontot adni... Gyors megoldás, nagyon olcsó és cuki rózsaszín, de mindent egybevetve nálam ez a borotva csak hármas...😕

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 20.

ribizlizizi

2015. július 31.

állandóan felhorzsolta a lábamat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 31.

állandóan felhorzsolta a lábamat...

Enca

2015. július 30.

Akciósan vettem, jó éles, teszi a dolgát, nem vágom meg vele magam. Jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 30.

Akciósan vettem, jó éles, teszi a dolgát, nem vágom meg vele magam. Jó.

rizspufi

2015. július 11.

Nekem teljesen bevált. Szeretem a krémezőcsíkját. Kicsit gyorsan kopik, de hát egyszer használatos. Elég éles, néha meg is vágom magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 11.

Hidratálók: PEG-7, Lanolin