Wilkinson

Ár:   750 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   5 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2015. április 25.

Kiszerelés:   5 db
Kategória:   Egyéb

Kétpengés eldobható borotva.

• KRÉMEZŐCSÍK E-vitaminnal és Aloe-val.
  • Keskeny fej a nehezen elérhető területekhez.
  • Csúszásmentes, hajlított markolat.

senskin

2015. július 9.

Sajnos, nem valami jó a pengéje...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 9.

Sajnos, nem valami jó a pengéje...

Vicus

2015. június 16.

Szobatársamtól kaptam egyet, mert nekem épp elfogytak a borotváim. Nekem nagyon bevált, csomó ideig éles maradt. De ha azt mondjátok ez még nem is igazán jó, kíváncsi vagyok milyen lehet ami tényleg jó :-) Eddig csak nagyon olcsókat használtam, azokkal is "elvoltam" úgy ahogy. Ezt újra akartam venni, de láttam, hogy a férfi változata ugyanez, csak kék színben és kicsit olcsóbban, ezért azt választottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 16.

Dike01

2015. június 1.

Nagyon sokáig csak őt vásároltam azt hittem nagyon jó és elégedett voltam vele (talán berögződés..) míg ki nem próbáltam a márka egy másik borotváját ami mérföldekkel jobb .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 1.

beautybeauty

2015. április 20.

Nekem teljesen bevált, régóta használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 20.

Nekem teljesen bevált, régóta használom.

riaraven

2015. február 28.

Igazából csak a hosszú "közös múltunk" miatt adok neki 3 csillagot. Évek óta használok ilyen borotvát, de sajnos azt veszem észre, hogy romlik a minősége. Nem vágja el a szőrszálakat, ellenben elvágja és letépi a bőrömet. (Szinte mindig habbal vagy zselével használom, és még így is...) Korábban alkoholos törölgetés mellett 2-3 hónapig is tudtam egyet használni, mert volt éle. Mostanában viszont az első használat után ki kell dobnom, pedig időközben nem lettem jeti, hogy olyan vastagok legyenek a szőrszálaim. Ha most kezdeném a szőrtelenítést, tuti nem ezt választanám. Éppen ezért váltani is fogok a jövő héten...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 28.

RitaJudit

2015. február 8.

Múltkoriban elutaztunk, és elfelejtettem magammal vinni a sajátomat. Vettem hát egy ilyet. Megvágtam vele magam, mert rugalmatlan, karistolós érzése van. A többit elajándékoztam, hátha másnak jó, az ajándékozottnak bejött. Nem venném újra, bár olcsó, és akinél beválik jól jár vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

kismadár

2014. október 15.

Nagyon szeretem ezt a borotvát, évek óta használom, és nem tervezem lecserélni, mert eddig még nem találtam nála jobbat! Ahhoz képest, h egyszer használatos, én egy borotvát simán használok sokkal többször is, mert több borotválás után is kifogástalan a minősége. Ha jól emlékszem, 900 vagy 1000 forintért lehet kapni 5 darabot, szóval nekem maximálisan megéri az árát. Önmagában is hatékonyan és kíméletesen borotvál, így az sem baj, ha nincs otthon borotvagél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 15.

ludmilla

2014. augusztus 9.

Ez van a neszesszeremben a biztonság kedvéért. Tegnap használtam és rájöttem, hogy miért is került oda! Nagyon könnyű megvágni magam vele, mert rugalmatlanok a fejek. Két pengéje van és hamar életlen lesz. Marad a neszesszeremben a biztonság kedvéért, de amúgy nem fogom használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 9.

aniko_farago

2014. augusztus 7.

Nem vált be nem elég éles és csak szenvedés volt ezt használni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 7.

Nem vált be nem elég éles és csak szenvedés volt ezt használni!

vrozi

2014. június 10.

Bevált, jó darab, ára is megfelelő. Negatívum, hogy elég rugalmatlan és néha már-már túl élesnek érzem (de sztem csak a rugalmatlansága és az ennek köszönhető alkalmatlankénti nem megfelelő illeszkedése miatt).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 10.

Hidratálók: PEG-7, Lanolin