Wilkinson

Ár:   750 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   5 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2015. április 25.

Kiszerelés:   5 db
Kategória:   Egyéb

Kétpengés eldobható borotva.

• KRÉMEZŐCSÍK E-vitaminnal és Aloe-val.
  • Keskeny fej a nehezen elérhető területekhez.
  • Csúszásmentes, hajlított markolat.

kovacsrekaa

2014. május 20.

Megvettem, mert szuper áron volt, na itt ennyi a pozitívum. Túl pici a feje, nagyon nehéz vele szőrteleníteni, nagyon sokáig tart... Túl merev, ha vízes a kezem akkor kicsúszik a kezemből a borotva.. Elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 20.

Black Fairy

2014. március 3.

Nem rossz, nem rossz, de azért nem a kedvencem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 3.

Nem rossz, nem rossz, de azért nem a kedvencem...

CocoSunrise

2014. február 27.

Szerintem is jó, megéri az árát. Nem túl drága, egyszerű használni, jól végzi a dolgát. Bár a Gillette borotvák is hasonló árban vannak és tovább élesek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 27.

Виктория

2014. február 27.

Számomra ez vált be a legjobban. Nem kell sokáig szenvedni, hogy mindent eltávolítson, azonban nagyon éles, nem egyszer megvágtam magam vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 27.

koirankeksii

2014. január 27.

Többször vettem már újra, viszont 4-5 használat után már életlen, és elég csúnya hegeket vágtam vele a bőrömön..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 27.

viktoriacsoke

2014. január 12.

Szerettem ezt a borotvát sokszor újravettem régebben :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 12.

Szerettem ezt a borotvát sokszor újravettem régebben :D

Dana1983

2014. január 4.

Nagyon szépen borotvál, csak elég hamar lesz életlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 4.

Nagyon szépen borotvál, csak elég hamar lesz életlen.

scisneros

2013. augusztus 25.

Én meg vagyok vele elégedve :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 25.

Én meg vagyok vele elégedve :)

kalmaniki

2013. augusztus 21.

Elég gyenge kis borotva, nagyon gyorsan életlenné válik, tudom, hogy csak egy eldobható borotva, de ennél használtam már sokkal jobbat is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

sara89

2013. augusztus 20.

Soha nem volt különösebb problémám a borotvákkal, de szeretek olykor váltani, és egyik nap ez került sorra. Tulajdonképpen hasonló tapasztalataim vannak a termékkel kapcsolatban, mint az előző hozzászólóknak: alapvetően éles, de túl merev, ezért a hajlatokban kegyetlen sérüléseket lehet vele szerezni, ha nem figyel az ember. Élessége ellenére ráadásul hamar elhasználódott, ennek köszönhetően már mindenhol sikerült megvágnom magam vele :D Én tragédiaként éltem meg ennek a borotvának a használatát, biztos hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

Hidratálók: PEG-7, Lanolin