Wilkinson

Ár:   750 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   5 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2015. április 25.

Kiszerelés:   5 db
Kategória:   Egyéb

Kétpengés eldobható borotva.

• KRÉMEZŐCSÍK E-vitaminnal és Aloe-val.
  • Keskeny fej a nehezen elérhető területekhez.
  • Csúszásmentes, hajlított markolat.

Pinky

2013. augusztus 7.

mostanában ezt és a zöld változatot használom. nem vágom meg magam ezzel sem, jól vág, meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

lavender

2013. július 26.

Az egyik legélesebb, legjobb eldobható borotva, és mivel több van egy csomagban, nem mondható drágának. Viszont én szinte mindig megvágtam magam vele, így max. utazáshoz, átmeneti alkalmakra használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 26.

timity

2013. július 10.

Egy pengéset ma már nem vennék meg, mert az valóban balesetveszélyes! Ezzel is szép sérüléseket lehet okozni, de azért ha úgy borotválkozom, ahogy a nagy könyvben is meg van írva, akkor plusz karcolások, vágások nélkül megúszom. Sietve sima vízzel nem ajánlatos használni, de borotvahabbal tökéletes! Nem csodaszer, de ár/érték arányban szerintem jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 10.

M.Tina

2013. június 14.

számomra ez a legjobb borotva,nem sérül tőle a bőröm,nem pattog ki! nagyon érzékeny a bőröm,párszor mellényúltam borotva ügyileg,de amióta ezt használom semmi negatív tapasztalatom nincs!:) megéri a pénzét!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 14.

Aida89

2013. június 14.

Az egyik legjobb borotva! Mindig ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 14.

Az egyik legjobb borotva! Mindig ezt használom.

Vivianka

2013. június 14.

Én teljesen meg vagyok vele elégedve. Nem egy drága dolog, és teljesen jól végzi a munkáját, és a párom is lopkod el belőle néha... :)

azursatellite

2013. június 14.

Nekem ő a borotva. Kategóriájában viszi a pálmát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 14.

Nekem ő a borotva. Kategóriájában viszi a pálmát.

kockaorchidea

2013. június 14.

Ósanos 200 forintossal még soha nem vágtam meg magam és nem vagyok kiütéses utána, ám ezzel általában okozok valamilyen kisebb sérülést a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 14.

szreka

2013. június 13.

megvettem mert olcsó volt, lányos rózsaszín és az aloe vera...hát irtó vékony mindig attól félek hogy eltöröm, használat közben alig érzem évek óta először sikerült is többször megvágnom magam. vhogy elhasználom ezt az 5 darabot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 13.

szivoszal

2013. május 13.

vettem már párszor ilyet, de a legutóbbi használatnál eldöntöttem hogy nem lesz több. nekem nem vált be, van nála jobb is , ami árban is megéri...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 13.

Hidratálók: PEG-7, Lanolin