Wilkinson

Ár:   750 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   5 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2015. április 25.

Kiszerelés:   5 db
Kategória:   Egyéb

Kétpengés eldobható borotva.

• KRÉMEZŐCSÍK E-vitaminnal és Aloe-val.
  • Keskeny fej a nehezen elérhető területekhez.
  • Csúszásmentes, hajlított markolat.

Csilluska

2013. április 5.

Már többször használtam ilyen borotvát, a férfi változatát is kipróbáltam. Egyedül a pengék közötti tisztító valami (nem tudom, pontosan minek hívják) a pozitívuma, egyébként nem lehet vele jól, alaposan szőrteleníteni, mert nagyon merev a feje, és csak 2 pengéje van. Nem vennék többé ilyet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 5.

agi.greendaygirl

2013. március 27.

szerintem ez 2x is fent van az oldalon, más képpel és kicsit más névvel, de a termék ugyanaz sztem, bár nem vagyok akkora wilkinson guru.
szóval én nagyon szeretem, biztos van ennél sokkal jobb borotva is, de ár érték arányban nagyon jó. Külön szeretem a kis tisztítókáját, nagyon praktikus szerintem. Éles és sokáig az is marad, a nyele jó kialakítású, egyszerűen gyorsan és alaposan lehet vele borotválni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

skyler26

2013. március 27.

Kétpengés, abból ugye csak egy kaszál....., merev egyenes fej......nem flexibilis. Abból is rengeteg probléma akad a hajlatokban. Macerálni kell vele sokat. Élesnek, éles. Minőségi, de soha nem veszek ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 27.

miomio

2013. március 2.

Nagyon szeretem, meg vagyok elégedve a minőségével. Használtam még BIC borotvát, tán az volt a neve. Az annyira sajna nem jött be, mint ez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 2.

beautifullife

2013. március 2.

Jelenleg ezt használom,mert árban és minőségben ez a legjobb.Nem teszi tönkre az érzékeny bőrömet és viszonylag sokáig éles.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 2.

siss

2013. február 13.

Még régebben használtam belőle egy csomaggal.Tényleg semmi extra,de jó kis borotva,célnak megfelel.Nem csúszik ki a kézből és sokáig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 13.

csokilany

2013. február 12.

Hát én nagyon szeretem, próbáltam már más borotvákat is, de mindig visszatérek ehhez, mert ez a legjobb. Nem csúszik ki a kezemből, nagyon sokáig éles marad, és szerintem átlagos ára is van. Nem találtam még ennél jobbat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 12.

csodaorszag.inwonderland

2013. február 1.

Jó ideje fürdőszoba lakó teszi a dolgát semmi extra ennek ellenére én nagyon szeretem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 1.

Nicu

2013. február 1.

Bevásárlásnál pénztárnál jutott eszembe, hogy kell borotva. Visszamenni nem tudtam, így lekaptam ezt ott. Nem rossz, de ennyi pénztért kapok jobbat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 1.

Miliana

2012. október 28.

Azt hiszem ez az az eldobható borotva, amit nem hittem el egyszerűen, hogy ilyen van... Megvettem egy csomagot, és egy borotválkozás alatt kettőt is megpróbáltam belőle felhasználni, de hát...hagyján, hogy a hónaljam sem vitte le (pedig mintegy 4 négyzetcm-nyi ritkás szőröm van), de az intim területeken konkrétan mintha egy fésűvel próbálkoznék borotválkozni, olyan volt. Pedig sok eldobható borotvát használtam, de hát ez... szavak nincsenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 28.

Hidratálók: PEG-7, Lanolin