Wilkinson

Ár:   750 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   5 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2015. április 25.

Kiszerelés:   5 db
Kategória:   Egyéb

Kétpengés eldobható borotva.

• KRÉMEZŐCSÍK E-vitaminnal és Aloe-val.
  • Keskeny fej a nehezen elérhető területekhez.
  • Csúszásmentes, hajlított markolat.

bokihugi

2012. szeptember 26.

Egy épp spórolós időszakomban vettem meg, mert hát mivel lehet másabb a többi borotvától. Lábra lehet, hogy jó, de én csak intim régiót borotválok. Többször megvágtam magam, pedig nem vagyok már olyan ügyetlen, mint a kezdetek kezdetén. :) Első, de még második húzásnál sem volt elég hatékony.
2 sikeres próbálkozásom után elajándékoztam három megmaradt darabot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 26.

2 sikeres próbálkozásom után elajándékoztam három megmaradt darabot.

black_cico

2012. szeptember 12.

ez nálam több, mint egy éve "örök darab", sok van benne és én spec egyet kb 1 hónapig használok, így elég gazdaságos, az ára jó, nem túl drága, de nem is a 200 forintos életlen bóvli.. jól tisztítható és jól van kialakítva, jó a fogása, szerintem eléggé éles, de nem vadul, tehát nem nyírbálod el magad folyton, de azért megesik, de sztem mindegyiknél, lábra is jó és az intim területekre is jól fekszik, az a krémezőcsík mondjuk felesleges rá, mert sima vízzel nem csúszik eléggé + egy idő után lekopik :) ja és imádom a különböző színű változatot, olyan vidám!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 12.

sztike

2012. augusztus 11.

Egyszer csak úgy külső alapján vettem meg, aztán rájöttem, hogy sokkal nagyobb érdeme is van ennél. Nagyon szeretem a tisztíthatóságát. Kár, hogy ez a többi borotvánál még nem általános.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 11.

csernusbrigi

2012. augusztus 11.

Szerintem nem rossz, bár az igaz, hogy a férfi változat hatékonyabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 11.

Szerintem nem rossz, bár az igaz, hogy a férfi változat hatékonyabb.

Blame

2012. augusztus 8.

Nekem se vált be. Nem túl hatékony, de elmegy. Sokkal jobban szeretem ennek a borotvának a férfi változatát. Az nagyon jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 8.

felicitas

2012. augusztus 6.

Szintén csak intim helyeken borotválok, nekem is hasonló tapasztalataim vannak. Kissé karmol, nem éles a penge és nem viszi le olyan picikére a szőrt. Egyszer vettem, csalódás volt. Azóta nem mertem más Wilklinsont kipróbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 6.

Hidratálók: PEG-7, Lanolin