Wilkinson

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   4 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: bokihugi, az összetevőket feltöltötte: Ild89, Módosítva: 2018. május 5.

Kiszerelés:   4 db
Kategória:   Szépítő eszközök

• Három penge és kompakt billenő fej az alapos, kényelmes borotválásért.
  • Két krémezőcsík bőrnyugtató aloéval és jojobával.
  • Könnyű nyél kényelemre és irányíthatóságra formázva.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

knoemi88

2012. augusztus 18.

A cosmo mellé volt csomagolva előző hónapban, úgyhogy kipróbáltam..Örültem is neki, mert eddig a balea eldobhatóját használtan nagy megelégedéssel. Azt kell hogy mondjam, nagyon szuper! Még sosem volt ennyire sima a bőröm egy borotva után sem! Beleértve a lábat, hónaljat és intim területet is. Az ára sem borzalmas, úgyhogy én áttérek erre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

Nicu

2012. augusztus 5.

Nagyon szeretem, könnyű használni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

Nagyon szeretem, könnyű használni :)

Antioxidánsok: Tocopherol

PVP 0 0

A PVP a polyvinylpyrrolidone rövidítése. Az 1950-es években ez volt az első szintetikus polimer, amelyet hajrögzítőként használtak a rovar eredetű sellak helyett, és a mai napig is a hajformázó termékek egyik elsődleges összetevője, amely a haj helyén tartásában segédkezik. Az összetevő és szép, vékony, egyenletes filmréteget képes képezni a bőrön és a hajon. Ha csekély mennyiségben van jelen a bőrápoló termékekben, észrevehetetlen vízmegkötő filmréteget képez a bőrön, amely segít a bőrnek feszesebb megjelenést kölcsönözni.

A shea fából (karité fából) nyert Butyrosperum Parkii Butter vagy Shea Butter (shea vaj) kivonat. Lásd: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)

Keményítőből előállított összetevő, melyet a kozmetikumokon kívül ételadalékként is használnak. A CosIng szerint a maltodexrin emulzió stabilizáló, a krémet homogénné tevő, felületi hártyaképző, bőr- és hajkondícionáló anyag. Segít megőrizni a bőr mattságát valamint stabilizálja az emulziókat.