Wilkinson

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   4 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kmanci, Módosítva: 2013. július 25.

Kiszerelés:   4 db
Kategória:   Egyéb

Az Xtreme3 a Wilkinson legjobb eldobható borotvája. Három rugalmas penge és kompakt billenőfeje 100%-osan illeszkedik tested vonalához, hogy lábaid ragyogóan simák, bársonyos tapintásúak legyenek.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

eszti012

2013. október 17.

Szuper kis termék. Gyorsan és ügyesen működik, ennél jobb nem is kell! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 17.

Szuper kis termék. Gyorsan és ügyesen működik, ennél jobb nem is kell! :)

hedgehog

2013. október 15.

Ez az első drágább fajta eldobhatósom. Meguntam, hogy a filléres, sok van a csomagban típusúak alig pár használat után kuka érettek. Gondoltam teszek egy próbát ezzel, most 3+1-es akció is volt rá. Először a gyantázás után visszamaradt néhány apró szőrrel kezdtem a lábamon, azokat jól leszedte, de a "mélyvízben" a nem előgyantázott hónaljban és a bikinivonalnál csúfosan megbukott. Ezzel akkor sem tudnám megvágni magam, ha ez lenne a célom. Semmi éle nincsen. Az olcsó eldobhatós borotvákat mindig kukába dobom, ha már ilyen gyengén visznek, mint ennek a friss pengéje. Hónaljon 60%-os lett az eredmény, de bikinivonalon max. 30%. Ez nem eredmény, ez kudarc. Legalább 6szor kellett minden területet áthúznom, hogy ezt az "eredményt" produkálja. A billenőfeje nekem nagyon nem jött be, olyan mintha törött lenne vagy hibás, de ez egyéni ízlés dolga. A krémező csík tényleg egyenletesen kopik, nem jön le az első pár használattól. Nehezen lehet takarítani is, végső próbálkozásként fogpiszkálóval akartam kitakarítani. Más borotvákkal sose volt ilyen gondom. Azon kívül, hogy ez az egyik legolcsóbb, de komolyabb eldobhatós semmi jó nincs benne.
Használhatatlan, pocsék, pénzkidobás. Kár, hogy nem lehet nulla csillagot adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 15.

Használhatatlan, pocsék, pénzkidobás. Kár, hogy nem lehet nulla csillagot adni.

kovacsrekaa

2013. szeptember 6.

Draga, pocsek! Regen hasznalhato volt, 4db kb. 1 evig eleg volt most meg 2 honapig.. Ossze vagja a honaljam, a labam es meg sorolhatnam... Orulok hogy elfogyott legalabb nem kell kidobnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 6.

gabyca34

2013. augusztus 29.

Nagyon jó! Csak ezt használom, így soha nem vágom meg magam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

Nagyon jó! Csak ezt használom, így soha nem vágom meg magam.

Đóri

2013. augusztus 29.

Nagyon szeretem, már több éve ezt használom és 1200ft körül van a 4 darab. Nekem nagyon megéri, mert egy csomó ideig tudom használni, egy borotva heti 1-szer vagy 2-szer használva olyan másfél-2 hónapot kibír. Szeretem, hogy nem egyből kopik le a krémezőcsíkja sem, meg, hogy nem olyan pici a feje, mint a hagyományosoknak. Ha sietni kell és hát mi nők szeretünk késésben lenni, akkor hipp-hopp kész is vagyok a borotválkozással, plusz nem kell 10-szer áthúznom, hogy biztos levágja mindenütt a szőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

Kmanci

2013. július 29.

Újsághoz volt belőle egy minta darab, az itthoni borotvák épp beadták a kulcsot (cserélhető fejesek, és mindhez elfogyott a pót fej), így pont jól jött. Jól is teljesített, szupi a krémezőcsík, utána megnéztem boltban és az ára is korrekt így jött is haza egy csomag 1100 Ft-ért. Szerintem ez az újságossal együtt 5 darab minimum egy évig elég lesz, mivel csak hónaljra használom, mindenhol máshol gyantázok. Nem vágtam meg vele magam, nagyon szépen leszedi a szőrt, nagyjából 2 húzással végzek is, jó 10 mp-ig tart vele a borotválkozás. Nekem bejött, szerintem nála maradok, mert árban jobb, mint a cserélhető fejes, és mivel nem szoktam nagy területet borotválni ezért a minőségből engedhetek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 29.

lalola

2013. július 26.

Jó borotva, tényleg szép sima lesz tőle a bőröm és nem vágom meg vele magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 26.

Jó borotva, tényleg szép sima lesz tőle a bőröm és nem vágom meg vele magam.

Antioxidánsok: Tocopherol

PVP 0 0