Wilkinson

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   4 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kmanci, Módosítva: 2013. július 25.

Kiszerelés:   4 db
Kategória:   Egyéb

Az Xtreme3 a Wilkinson legjobb eldobható borotvája. Három rugalmas penge és kompakt billenőfeje 100%-osan illeszkedik tested vonalához, hogy lábaid ragyogóan simák, bársonyos tapintásúak legyenek.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

dynah13

2019. december 15.

En is rengeteg fele borotvat probaltam, de mar csak ezt a fajtat hasznalon. Tenyleg vigyazni kell uj borotvanal, mert eles, de megszokas kerdese. Jol leszedi a szort, nem irrital es sokaig is tart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

Toothfairy

2019. november 12.

Számomra egy borotvánál két dolog fontos. Az egyik, hogy végezze a feladatát, tehát távolítsa el a szőrszálakat, sima bőrfelületet eredményezzen, a másik pedig, hogy könnyen, biztonságosan lehessen használni. A feladatát hibátlanul végzi, talán azt mondhatom, hogy még soha nem értem el ilyen szép eredményt. Cserébe viszont több helyen véresre kaszabolta a lábam az első használatkor, amit eddig még soha egyetlen borotvával sem sikerült elérnem. Ha nagyon körültekintően használja az ember, akkor gyönyörű eredményt lehet vele elérni, de nekem még így is sikerült vágást ejtenem magamon, úgyhogy semmiképpen sem használnám, vagy venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

CandyLove

2019. szeptember 5.

Sok-sok borotva kipróbálása után megtaláltam a számomra megfelelőt, melyet már évek óta használok. Könnyen használható, jól vág, nehezebben elérhető helyekhez is hozzáférek, nem irritál. Ár-érték arányban tökéletes! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

MiniMaus7

2019. július 10.

Legjobban bevált eldobható borotva, már évek óta csak ezt használom. Nagyon jól vág, a nehezebb részekkel is megbirkózik, nem okoz irritációt, sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

Ann86

2019. június 24.

Az egyetlen borotva, ami nem irritál. Sokáig kitart, így ár-érték arányban nagyon megéri szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 24.

fruzsiballa

2019. június 12.

Nagyon szeretem ezt a borotvát, kényelmes használni, nekem nem okoz irritációt sem, árban is jóóó és amit tud az szerintem tökéletesen megfelel. Csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

szanii

2019. május 27.

Szeretem próbálgatni a borotvákat, most épp erre esett a választásom. Nagyon jól leszedi a szőrt, nem vágott meg egyszer sem. Árban is jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

oaxaca

2019. április 20.

Egy eldobható borotva sosem lesz olyan jó, mint egy rendes. De ez nagyon megközelíti a hagyományost. Utazáshoz szoktam venni, egy hét után pedig eldobhatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 20.

ZLucaa

2018. szeptember 5.

Rengeteg borotvát probáltam már ezelőtt, drágábbag olcsóbbat is, mind eldobható volt. Aztán jött ez a csoda borotva. Minden szőrszállat levág, közel a bőrhöz és szerintem egy kicsivel tartósabb vele a borotválkozás is, mint más borotvával. Minden helyen kiválóan működik, mindenhova szépen befér. Általában borotva géllel borotválkozom, de ehhez a borotvához sokszor nem is használok, mert olyan szépen működik tusfürdővel is. Egy gillette 4 pengéset használtam, mikor ezt sajnos nem kaptam a boltban, de ehhez képest semmi. A sensitive verzióját is próbáltam már, de az sem ilyen jó mint ez.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Virinyo

2018. augusztus 8.

Érzékeny bőröm van, borotválkozás után mindig kipattogok, olyan a lábam mintha bárányhimlős lennék. Folyamatosan próbálkozom, melyik borotva lenne a megfelelő. Ebből is azt vettem, ami kifejezettem érzékeny bőrhöz készült. Sajnos nem jártam sikerrel, mert szintén kipattogtam. Ellenben nagyon tartós borotva, hónapokig kitartott a csomag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Antioxidánsok: Tocopherol

PVP 0 0